اخبار صنعت

دوئل نفسگیر بازی های ایرانی موبایل روی کافه بازار

کافه بازار بعد از حدود 10 سال فعالیت یعنی از سال 89 تا سال 98، بیش از 43 میلیون کاربر دارد. در این مدت تعداد اپلیکیشن ها و بازی های عرضه شده هم رشد چشمگیری داشته، به شکلی که تا پایان سال 98 حدود 127 میلیون نرم افزار و بازی در دسترس کاربران کافه بازار قرار گرفته...

26 شهریور 1399

ثبت نام در جشنواره جوان خوارزمی تمدید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی، مهلت ثبت نام و تکمیل مستندات در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی تا هفتم شهریورماه 1399 تمدید شده است.

21 شهریور 1399

ساخت جاذبی سازگار با محیط زیست برای حذف رنگزاها در تصفیه آب

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ترمه تیموریان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خصوص پروژه کارشناسی ارشد خود با عنوان رنگزدایی متیلن بلو با استفاده از جاذب مزوپوری بهینه شده با کربن دات گفت: طی این پروژه در تهیه و سنتز این...

14 شهریور 1399

خبرنگاران خرید 670 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان گیلان

رشت - خبرنگاران - مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید 670 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان تا کنون خبر داد.

13 شهریور 1399

حضور 35 دانشگاه از ایران در رتبه بندی موضوعی شانگهای 2020

محمدجواد دهقانی سرپرست پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام از حضور 35 دانشگاه از ایران در رتبه بندی موضوعی شانگهای 2020 اطلاع داد.

12 شهریور 1399

رمضانی: نمی خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم، افاضلی اطلاعات کامل را از همسرش بگیرد

سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دوست نداشتیم برابر پارس جنوبی جم فریبکارانه بازی کنیم و به هر شکلی امتیاز بگیریم.

12 شهریور 1399

مسیگر: نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین، حرفی برای گفتن نداشت، 24 ساعت به میشو وقت دادیم

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از فرصت یک روزه این باشگاه به سرمربی سفیدپوشان بوشهری برای تعیین کردن تکلیف خود خبر داد.

6 شهریور 1399

2 سال حبس در انتظار عاملان حریق در منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از محکومیت 2 سال حبس برای عاملان حریق در عرصه های منابع طبیعی اطلاع داد.

30 مرداد 1399

خبرنگاران فهرست جدید کالاهای آسیب رسان به سلامت اعلام شد

تهران- خبرنگاران- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فهرست جدید کالاهای آسیب رسان به سلامت را که تبلیغ آنها بر اساس قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور ممنوع است، گفت.

29 مرداد 1399

رشد 152 درصدی سود سهام شرکت مس

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: این شرکت طی 12ماهه منتهی به اسفند 1398 مبلغ یکهزار و 201 ریال به ازای هر سهم سود محقق نموده که با احتساب افزایش سرمایه، 152 درصد نسبت به سال 97 رشد داشته است.

26 مرداد 1399

لزوم حمایت از تولید برای حفظ بازارهای صادراتی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: با توجه به اینکه برخی از کالاهای تولید شده صادرات محور هستند و باعث ارزآوری می شوند باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب وکارها، بازارهای خارجی حفظ شود.

22 مرداد 1399

هشدار انجمن فولاد در مورد کاهش صادرات، به داد صنعت فولاد برسید

کاهش صادرات فولاد و محدودیت های صادراتی، تهدیدی برای صنعت فولاد در سال جهش تولید است و در شرایطی که در داخل کشور رکود وجود دارد، این احتمال وجود دارد که با تداوم کاهش صادرات فولاد، تولید فولاد در کشور نیز نزولی شود.

16 مرداد 1399

جدیدترین ابزار مقابله با کرونا،لامپ های تولید کننده اشعه ماوراءبنفش

محققان به تازگی اعلام کرده اند، از آنجایی که اشعه ماورابنفش قادر به از بین بردن ویروس می باشد، ممکن است در شرایط کنونی همه گیری کرونا، استفاده از لامپ های قابل حمل تولیدکننده این اشعه به وسایلی ضروری مانند تلفن همراه برای انسان بدل شود.

14 مرداد 1399

خبرنگاران محدودیت تردد کرونایی در پایتخت روسیه از دوشنبه حذف می گردد

مسکو - خبرنگاران - شهردار مسکو از برنامه حذف محدودیت های اعمال شده در مسکو به دلیل شیوع کرونا در این شهر از اول ژوئن (روز دوشنبه هفته آینده) اطلاع داد.

11 مرداد 1399

شرکت شاخص کرمان از میان دانشجویان پسا دکتری جذب نیرو می نماید

گروه صنعتی شاخص کرمان برای جذب تعدادی پژوهشگر پسا دکتری در جهت فعالیت و پژوهش در زمینه های نوین مورد احتیاج گروه صنعتی شاخص برنامه ریزی نموده است.

11 مرداد 1399

شروع خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان کرمانی

معاون وزیر جهاد کشاورزی کرمان گفت: خرید حمایتی گوجه فرنگی از امروز، 10 خرداد در استان شروع می گردد و گوجه فرنگی مازاد به صورت نامحدود از کشاورزان خریداری خواهد شد.

10 مرداد 1399

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره موج دوم مرگبار کرونا در اروپا

سازمان بهداشت جهانی در واکنش به کاهش محدودیت های کرونایی در اروپا درباره وقوع موج دوم مرگبار در این اتحادیه هشدارداده و صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه هم از ارائه طرح مشترک کرونایی خبر داده اند.

9 مرداد 1399

خبرنگاران همگرایی کشورهای اتحادیه اورآسیا برای ورود به عصر پس از کرونا

تهران - خبرنگاران - بیماری همه گیر کرونا تا به امروز بر همه جوانب سیاست جهانی تأثیر گذاشته است، از اینرو احتمالاً آرایش کلی نیروها و ماهیت روابط بین کشورها را نیز دستخوش تغییراتی خواهد کرد، به همین دلیل بعید نیست بحران کنونی مسائل حاد حال حاضر در منطقه...

8 مرداد 1399

معافیت عراق برای واردات برق ایران تمدید شد

وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای بیان کرد که واشنگتن میخواهد برای حمایت از دولت جدید عراق، معافیت 120 روزه ای را به این کشور برای ادامه واردات برق از ایران اعطا کند.

15 تیر 1399

رونمایی از 9 محصول فناورانه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برای مقابله با ویروس کرونا

استاندار آذربایجان شرقی از 9 محصول فناورانه در حوزه مدیریت و کنترل بیماری کرونا که از سوی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی طراحی و فراوری شده است، رونمایی کرد.

5 تیر 1399
تعداد: (207)