اخبار صنعت

فعالیت سه هزار کپوباف در دزفول

شهر #دزفول از دیرباز فراوری کننده انواع صنایع دستی بوده و به فراخور شرایط، برخی از این رشته ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

22 اردیبهشت 1401

فعالیت های جهاد دانشگاهی لرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار است

خبرنگاران/لرستان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان گفت: فعالیت های جهاد دانشگاهی لرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار است.

21 اردیبهشت 1401

مراقب به مشت و لگدهای کارمندانتان باشد!

چطور دعوای کارمندانتان را مدیریت کنیددر تحقیقی که به وسیله کارشناسان ادوارد ماهون و اسکات تایلور انجام شد، نشان داده شده است که اعضای تیم دانشوران (نیمی از آنها از شرکت های مشاور و نیمی از واحد تحقیق و توسعه یک شرکت صنعتی بودند) اگر دارای شایستگی های...

20 اردیبهشت 1401

بوستان سرچشمه، یکی از محبوب ترین جاذبه های استان مرکزی

بوستان سرچشمه در استان مرکزییکی از جاذبه های دل انگیز شهر محلات در استان مرکزی بوستان سرچشمه است، پارکی با هوای دلپذیر و فضایی سبز طراوت بخش که جایی مفرح و مناسب برای گذراندن روزهای گرم تابستان است. چشم اندازهای بینظیر و امکانات تفریحی، گردشگران زیادی...

14 اردیبهشت 1401

بازگشایی مرزهای ایران به روی گردشگران خارجی از ابتدای تیرماه

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور از احتمال بازگشایی مرزهای خارجی به روی گردشگران از اوایل تیرماه اطلاع داد.

30 فروردین 1401

امن ترین ایرلاین های دنیا در سال 2018

فهرست امن ترین ایرلاین های دنیا اعلام شدهمه ما دوست داریم سفری امن و آسوده داشته باشیم و خیالمان از بابت امنیت پرواز راحت باشد. به همین علت سعی می کنیم بلیط هواپیمای خود را از ایرلاین های معتبر و مشهور تهیه کنیم. به نظرتان امن ترین ایرلاین های دنیا کدام...

27 فروردین 1401

رونمایی از طرح های تازه فرش داریوش کاشان در نمایشگاه فرش 1400

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته، از 16 آبان تا 19 آبان 1400 برگزار گردید. در این رویداد 90 شرکت داخلی و خارجی به عنوان متخصصان و تولیدکنندگان این حوزه حضور داشتند.

24 فروردین 1401

کاهش ارزش لیر به نفع ماست؟

تهران (پانا) - عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه کاهش ارزش لیر به نفع ما نیست، گفت با توجه به کاهش قیمت کالاهای ترک و رعایت استانداردهای بین المللی این کشور می تواند بازارهای هدف ایران را قبضه کند.

22 فروردین 1401

شعار توسعه ورزش بدون شناسایی و رفع علت ها ناکارآمد است

خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان در جمع روسا شهرستان ها گفت:صداقت ، صراحت ، شفافیت در تعاملات کاری سرلوحه قرارگیرد و توجه به این موارد می تواند از چالش ها و مسائل در نظام اداری پیشگیری کرد.

21 فروردین 1401

استقرار دبیرخانه مردمی رویداد اردبیل مرکز گردشگری کشورهای عضو اکو 2023 در شورای اسلامی شهر

میراث آریا/ براساس اخبار واصله، استقرار دبیرخانه مردمی رویداد اردبیل مرکز گردشگری کشورهای عضو اکو 2023 در شورای اسلامی شهر صورت گرفت.

6 فروردین 1401

معنی ضرب المثل فارسی؛ فلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه

ضرب المثل فلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه در خصوص موشی است که برای رسیدن به هدفش از تلاش و تلاش باز نمی ایستد. در خواندن این داستان با خبرنگاران همراه باشید.

2 فروردین 1401

کاهش نرخ بیکاری پاییز

به گزارش خبرنگاران، نتایج طرح آمارگیری نیروی کار پاییز 1400 از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.

28 اسفند 1400

چرا پیش بینی دقیق وقوع آلودگی هوا ممکن نیست؟

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه پیش بینی آلودگی هوا بدون داشتن مدل دقیق بسیار سخت است، گفت: طبق قانون هوای پاک ابتدا باید محیط زیست سیاهه انتشار یک شهر را ارائه دهد و شش ماه بعد سازمان هواشناسی موظف به ایجاد این مدل است اما حتی...

24 اسفند 1400

تراکتور در پی توافق با 2 بازیکن پیکان

باشگاه تراکتور تبریز در پی جذب دو بازیکن تیم پیکان است.

21 اسفند 1400

تور ارزان هلند: برترین دانشگاه های هلند برای تحصیل

برترین دانشگاه های هلندشاید شما هم افراد زیادی را دیده باشید که دوست دارند برای ادامه تحصیل از کشور خارج شوند. اگر آن ها واقعا در پی رسیدن به تحصیلات عالیه باشند دلشان می خواهد تا برترین کشورها و دانشگاه ها را برای تحصیل پیدا نمایند. اروپا کشورهای زیادی...

10 اسفند 1400

درویش: رادوشویچ به بد اخلاقی مشهور است، از راهی دیگر پول اوساگونا را می دهیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، دروازه بان این تیم که برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت نموده را بد اخلاق خواند.

8 اسفند 1400

تور اروپا: تراز تجاری منفی 2 میلیارد یورویی ایران و اروپا

تراز تجاری ایران و اروپا تا سرانجام ماه نهم 2021، منفی 2 میلیارد یورو است البته نسبت به مدت مشابه سال گذشته بهبود 4 درصدی را نشان می دهد، اما با فاصله ای زیاد به نفع اروپا و به ضرر ایران است.

26 بهمن 1400

عربستان تا سال 2020، درآمدی 150 میلیارد دلاری از حج خواهد داشت

بر اساس پیش بینی کارشناسان، کشور عربستان تا سال 2020 میلادی از محل حج عمره و تمتع به درآمد 150 میلیارد دلاری می رسد.

24 بهمن 1400

بازسازی آپارتمان: بازسازی لست آو آس ممکن است نیمه دوم 2022 عرضه گردد

سال قبل برای اولین بار از وجود احتمالی بازسازی آخرین ما مطلع شدیم. اکنون گزارش های نو نشان می دهد که کار توسعه آن تقریباً به سرانجام نزدیک شده است و ممکن است در نیمه دوم سال 2022 منتشر گردد.

20 بهمن 1400

تور ارزان برزیل: سائوپائولو خیابان پائولیستا در برزیل

یکی از تماشای ترین کشورهای قاره آمریکا و در واقع دنیا، برزیل است، جایی در آمریکای جنوبی که با کشورهای دیگری مانند اروگوئه، آرژانتین، ونزوئلا، بولیوی، پاراگوئه و کلمبیا مرز مشترک دارد و سالیانه میلیون ها جهانگرد را به تماشا خود می کشاند. اگر چه تمام...

17 بهمن 1400
تعداد: (351)