همه اخبار و مقاله ها

مقاله: برج جین مائو شانگهای (چین)

طبقه 88ام همچنین یک سکوی تماشای منظره بزرگ نیز دارد. این سکو گنجایش 1000 بازدیدکننده را دارد. در این طبقه گردشگران می توانند از نمای 360 درجه شهر شانگهای لذت ببرند. در کافه Cloud Nine برج می توانید از غروب های زیبا و همچنین مناظر تماشایی شانگهای لذت ببرید. این کافه...

9 بهمن 1400

معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حکمی حامد منکرسی را به سمت معاون سیاست گذاری و اعتباربخشی این سازمان منصوب کرد.

8 بهمن 1400

فروریختن انبار شرکت آمازون در طوفان ایلینوی؛ 6 نفر کشته شدند

براثر فروریختن یک انبار شرکت آمازون به دلیل طوفان در استان ایلینوی آمریکا حداقل 6 نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شدند.

7 بهمن 1400

عدم مشاهده بیمار مشکوک به گزیدگی پشه آئدس در بندرعباس

خبرنگاران/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تا به امروز بیمار مشکوک به گزیدگی با پشه آئدس به مراکز درمانی بندرعباس مراجعه نکرده است.

6 بهمن 1400

جشنواره قصه گویی، اعتبار جهانی خودش را به دست آورده

محمد گودرزی دهریزی دبیر بیست سومین جشنواره قصه گویی در آئین اختتامیه این رویداد گفت: جشنواره بین المللی قصه گویی کانون یک جشنواره نیست یک جریان است که در دل خانواده ها جا دارد.

4 بهمن 1400

افراد بالای 18 سال دُز سوم واکسن کرونا را تزریق نمایند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: افراد بالای 18 سال می توانند دُز سوم واکسن کرونا را تزریق نمایند

3 بهمن 1400

عشق اتمی به کتاب فروشی ها آمد

به گزارش خبرنگاران ؛ جنی فیلدز در رمان عشق اتمی -که به تازگی با ترجمه معصومه سلطان آبادی و از سوی نشر کوله پشتی منتشر شده است- روایتی هیجان انگیز و دلهره آور از رزالیند پورتر و توماس ویور را به تصویر می کشد که در پی عشقی نادیده انگاشته و دور از دسترس هستند.

3 بهمن 1400

قابلیت های چندنفره به ویچر و سایبرپانک اضافه خواهد شد

در ماه های ابتدایی سال 2021 میلادی، در حالی که سی دی پراجکت رد همچنان واکنش های شدیدی را علیه عرضه ناموفق سایبرپانک 2077 متحمل می شد، این توسعه دهنده لهستانی خاطرنشان کرد که برنامه های خود را برای ساخت یک بازی چندنفره در سبک اکشن و نقش آفرینی کنار گذاشته...

2 بهمن 1400

هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ازدکتر کریمی عضوهیأت رئیسه ونماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامیتقدیرکرد

خبرگزاری خبرنگاران- تقدیرهیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ازدکتر کریمی عضوهیأت رئیسه ونماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی.

1 بهمن 1400

کلاب هاوس زیرنویس های بسته هم زمان را در iOS اضافه نمود

شبکه اجتماعی کلاب هاوس به تازگی قابلیت زیرنویس محتوای صوتی را به پلتفرم خود اضافه نموده است.

29 دی 1400

10 جشنواره شکوفه گیلاس در سال 2016

10. استکهلم، سوئدهر وقت در طول بهار به استکهلم سفر کردید، حتما به پارک Kungsträdgården سر بزنید. این پارک یکی از محبوب ترین نقاط مرکز سوئد است که مردم در آن با هم دیدار می نمایند و از یک روز تفریحی در فضای باز لذت می برند. تابستان ها رویدادها و کنسرت های متنوع فرهنگی...

28 دی 1400

مالیات، حقوق، بهای آب و برق و جریمه رانندگی 1401 چه تغییری می کند؟

دولت سیزدهم لایحه بودجه 1401 را امروز با 20 تبصره به مجلس فرستاد. بررسی این لایحه نشان می دهد که کابینه افزایش حدود 26 درصدی را در بودجه سال آینده اعمال کرده است. طبق گزارش ها بودجه سال جاری 28 میلیون و 823 هزار و 398 میلیارد و 457 میلیون ریال بود. اما حالا به 36 میلیون...

28 دی 1400

راهکارهای علمی برای بحران آبی، دانش فنی تکنولوژی های آبی را داریم

دکتر جهانگیر پرهمت استاد پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری به خبرنگاران در مورد بحران آب اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد گفت: این شرایط ناشی از تخصیص نادرست منابع آبی و عدم مدیریت صحیح این منابع در هر یک از استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری بوده...

27 دی 1400

مرکز فراوری گل و گیاهان زینتی در کشور

12 میلیون اصله درخت و درختچه زینتی از مرز های گیلان صادر شده است.

26 دی 1400

آشنایی با گرسماسر رامسر

در استان گیلان هر روستا، یک قطعه از بهشت زمینی محسوب می گردد که نظیر آن را هیچ جای دیگر نخواهید دید. یکی از این منطقه ها شگفت انگیز روستای گرسماسر است که با کوه ها، چشمه ها، جنگل و مراتع فوق العاده اش چشم هر بیننده ای را به خود جذب می نماید.

25 دی 1400

خسارت 22 هزار میلیاردی کرونا به گردشگری

از سه ماه گذشته که صنعت گردشگری فعالیت خود را مجددا شروع نموده ، حجم کمی از گردشگران برای اقامت خود بوم گردی ها را انتخاب نموده اند. دلیل اصلی این امر نیز کاهش فعالیت تورهای گردشگری است، زیرا اغلب تورگردانان هم با کاهش مسافر روبرو بوده اند.

24 دی 1400

گل اول آرسنال به منچستریونایتد

بازی بین آرسنال و منچستر یونایتد در لیگ جزیره گل اول آرسنال به طور عجیبی وارد دروازه منچستر یونایتد شد.

23 دی 1400

سازمان لیگ: هرگونه دخالت باشگاه ها در موضوع تبلیغات محیطی تخلف است!

سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد تبلیغات محیطی، اطلاعیه ای منتشر کرد.

22 دی 1400

تور ارزان آلمان: انتها دوران مرکل؛ اولاف شولتز صدراعظم تازه آلمان شد

خبرگزاری خبرنگاران- نمایندگان بوندس تاگ امروز چهارشنبه اولاف شولتز را به عنوان صدراعظم تازه آلمان انتخاب و به 16 سال زمامداری آنگلا مرکل سرانجام دادند.

21 دی 1400

دانشگاه فرهنگیان قلب آموزش و پرورش است و دانشجو معلمان احیاگران آن هستند

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک روز دانشجو، گفت دانشگاه فرهنگیان قلب آموزش و پرورش است و دانشجو معلمان احیاگران اصلی این قلب هستند.

20 دی 1400
تعداد: (2266)