اخبار مجلس

آنالیز معافیت های مالیاتی محصولات کشاورزی در کمیسیون اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آنالیز معافیت های مالیاتی محصولات کشاورزی در این کمیسیون اطلاع داد.

29 دی 1397

مصوبات شورای ترافیک ملایر موجب نارضایتی مردم نشود

به گزارش خبرنگاران، حسین فارسی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ملایر گفت: مواردی که در شورای ترافیک مصوب می شوند به دلیل این که در کمیته های فنی تصمیم گیری اولیه برای آن انجام گردیده باید اجرایی شوند.

8 دی 1397

علی لاریجانی: پاداش مدال آوران آسیایی و پاراآسیایی سکه خواهد بود

به گزارش خبرنگاران، علی لاریجانی در حاشیه بازدید از اردوی ملی پوشان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی با آرزوی موفقیت برای کاروان در این دوره از بازیها ابراز امیدواری کرد که بزودی و با توجه به استقلال ورزش جانبازان و معلولان شاهد تحول خوبی در این بخش باشیم....

13 آبان 1397

یوسف نژاد: از انرژی باد خزر باید بهره برد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در دنیا برای فراوری برق از انرژی بادی و امواج دریا بهره می گیرند و با وجود ظرفیتی همچون خزر، هنوز از آن بهره ای در این زمینه برده نشده است.

31 شهریور 1397

انتقاد انور قرقاش از دیدار حسن نصرالله با هیأت انصارالله یمن

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در اظهاراتی مداخله جویانه از دیدار دبیرکل حزب الله لبنان با هیأتی از انصارالله یمن انتقاد کرد.

31 شهریور 1397

آنالیز آخرین وضعیت بازار دارو در تهران 20

برنامه تهران 20 دوشنبه (30 مرداد ماه) به آنالیز موضوع آخرین وضعیت بازار دارو در کشور می پردازد.

31 شهریور 1397

مهلت ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی علمی کاربردی تا ساعت 24 روز پنج شنبه اول شهریور ماه اطلاع داد.

31 شهریور 1397

شهرک صنعتی متروکه در مازندران، فراوری در آرزوی رونق

خبرنگاران - گروه استان ها: قدیمی ترین شهرک صنعتی مازندران در حاشیه جاده ترانزیتی سوادکوه به دلیل نبود فعال نبودن کامل واحدها و نداشتن روشنایی لازم از سوی حاشیه نشینان و بومیان به شهرک ارواح معروف گردیده است.

31 شهریور 1397

انتقاد از تعلل در آنالیز تحقیق و تفحص از نحوه اداره مجلس

به گزارش خبرنگاران در جلسه علنی روز دوشنبه حسن کامران نماینده مردم اصفهان در تذکری گفت: تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی اردیبهشت ماه به هیئت رئیسه مجلس تحویل داده شد اما تاکنون در کمیسیون برنامه و بودجه مورد آنالیز قرار نگرفته است.

31 شهریور 1397

اتحادیه میهنی کردستان حتما در دولت آتی عراق حضور خواهد داشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از الشرق الاوسط، اتحادیه میهنی کردستان اظهار داشت که در دولت آتی عراق مشارکت خواهد داشت حتی اگر دیگر احزاب پیروز در انتخابات پارلمانی عراق تصمیم بگیرند در تشکیل دولت مشارکت نداشته باشند.

31 شهریور 1397

فرنگی کاران مدعی همچنان برای رقابت های جهانی شانس دارند

موسی طباطبایی در حاشیه آخرین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا به خبرنگاران گفت: ترکیب تیم ملی اعزامی به بازیهای آسیایی با توجه به عملکرد فرنگی کاران اردونشین و همچنین تجربه و عملکرد آنها در میادین خارجی بسته گشت و به نظر من...

9 شهریور 1397

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی فنی و حرفه ای علمی کاربردی از فردا

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگاران افزود: شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1397 اعلام شد.

26 مرداد 1397

دشمن به دنبال سیاه نمایی وضع موجود کشور است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رشیدیان ظهر سه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی اظهارکرد: دشمنان تلاش می کنند با سیاه نمایی و القای ناکارآمدی نظام ناامیدی در مردم ایجاد کنند و در این شرایط باید با اطلاع رسانی دستاوردهای نظام این توطئه...

26 مرداد 1397

فرودگاه جم دوباره تعطیل شد

خبرنگاران - گروه استان‌ها - علی اکبر قیصری: با توجه به اینکه فرودگاه یکی از مهم‌ترین عوامل زیرساختی در آبادانی هر منطقه محسوب می‌شود، داشتن پروازهای روزانه یک رویداد مهم برای ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در شهرستان تحت پوشش فرودگاه است.

25 مرداد 1397