پیغام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز حمل و نقل

به گزارش سبزوار امروز، 26 آذرماه به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی این بخش در اقتصاد ایران زمین، به عنوان روز حمل و نقل انتخاب شده است. این روز را به تمامی دست اندرکارانِ صنعت حمل و نقل کشور، به ویژه آنان که راستا های طولانی جاده ای، ریلی و هوایی را با پشتکاری مضاعف طی می نمایند تا در راه شکوفایی اقتصاد ایرانِ اسلامی گام بردارند و بعلاوه به همکاران خدوم و پرتلاشم در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تبریک می گویم.

پیغام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز حمل و نقل

به گزارش خبرنگاران، مهدی شایسته؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در پیامی گفت: گستردگی منحصر به فرد فعالیت هایی که در بخش حمل و نقل انجام می گیرد و تحولات سریع فن آوری این بخش، ارتباط میان آن و فرآیند توسعه مالی و اجتماعی را آن چنان حساس و پیچیده ساخته است که کارشناسان مالی، از بخش حمل و نقل به عنوان نیروی محرکه توسعه یاد می کنند و کارآمدی و توانمندی آن را، زمینه ساز توسعه همه جانبه کشورها می دانند. به عقیده کارشناسان، موفقیت های راهبردی در زمینه رشد و توسعه مالی، مدیون سرمایه گذاری کلان در زیرساخت ها و تجهیزات حمل و نقل و نیز پیشرفت در مهارت های حمل و نقل بوده است. بر این اساس، جوامعی که در این مسئله حیاتی سرمایه گذاری نکنند و آن را به فراموشی بسپارند، از قافله پیشرفت و توسعه به دور می مانند و حتی برای برطرف احتیاجهای اولیه خود نیز، احتیاجمند واردات کشورهای دیگر خواهند شد.

حمل و نقل احتیاج اساسی هر جامعه است اگرچه با توجه به شیوع ویروس کرونا در حمل و نقل شرایط تازهی شکل گرفت اما در هر صورت حمل و نقل به فعالیت خود در جهت خدمت رسانی مناسب به مردم ادامه داد.

به همین دلیل مترو یک وسیله حمل و نقل ریلی درون شهری پاک و سریع است. با وجود اینکه کمبودهایی از قبیل نبود واگن، نوسازی و اورهال ناوگان، تجهیزات و نبود نقدینگی لازم که از سال های گذشته در این شبکه وجود دارد اما یک روز فعالیت مترو در جهت خدمت به مردم تعطیل نشد و با تمامی امکانات موجود و کوشش مضاعف همکارانم در این شرکت در جهت خدمات رسانی به شهروندان گام برداشتیم. در حال حاضر با آغاز فعالیت مدیریت تازه شهری و با برنامه ریزی اجرا شده امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر در جهت برطرف مسائل موجود اقدام کنیم تا شاهد رضایتمندی بیشتر شهروندان و مسافران گرامی باشیم تا با آرامش و آسایش بیشتر از مترو برای سفرهای درون شهری خود استفاده کنند.

بار دیگر این روز را به تمامی دست اندرکاران حوزه حمل ونقل بخصوص همکارانم در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تبریک گفته و از تمامی مسئولان و حامیان توسعه مترو می خواهم در این روز که فرصت مناسبی برای بازنگری احتیاجها و برطرف مسائل است در این بخش اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2319

به "پیغام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز حمل و نقل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز حمل و نقل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید