کارگاه آموزشی مدیریت پژوهشدر شهربرلین آلمان برگزار گردید

به گزارش سبزوار امروز، کارگاه آموزشی مدیریت پژوهش در شهربرلین آلمان به همت استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.

کارگاه آموزشی مدیریت پژوهشدر شهربرلین آلمان برگزار گردید

با تور آلمان از پیشرفته ترین کشور اروپایی دیدن کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی سبزوار امروز به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارگاه بین المللی آموزش مدیریت پژوهش با حمایت وزارت آموزش و پژوهش آلمان BMBF و موسسه های پژوهشی لایپنیتز، هلمهولتز، DFG و DLR برای بعضی از مدیران موسسات پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پژوهشگاه نیرو، در شهر برلین آلمان برگزار گردید.

در بخش آغازین نشست این کارگاه آموزشی بین المللی، گئورگ قره پتیان استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در سخنانی به اهداف و ضرورت این کارگاه آموزشی پرداخت و گفت: هر چند طبیعی است که روش های مدیریت پژوهش در آلمان طراحی و پیاده سازی می گردد اما می توان در بستر یک رویکرد تطبیقی، این مدل را فراگیریم و آن را متناسب و مطابق با فرهنگ فعالیت های سازمان های پژوهشی و ساختارهای مرتبط با آن در ایران بومی نموده و عملیاتی کنیم.

قره پتیان به عنوان طرف ایرانی، پیشنهاددهنده و هماهنگ کننده این کارگاه آموزشی تأکید کرد: درخواست برگزاری این کارگاه از سوی پژوهشگاه نیرو با نمایندگان موسسات پژوهشی آلمان مطرح و با پذیرش این درخواست، طرح پیشنهادی برای ارائه موضوعات مرتبط با عنوان کارگاه با توجه به نیازهای مراکز پژوهشی ایران تهیه و مقدمات اجرایی آن فراهم شد.

کارگاه آموزشی مدیریت پژوهش با تدریس استادان و صاحب نظران آلمانی از موسسات معتبری همچون لایپنیتز، هلمهولتز، DFG و DLR و با شرکت حدود 20 تن از استادان و مدیران موسسات پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پژوهشگاه نیرو (وابسته به وزارت نیرو) در شهر برلین آلمان برگزار گردید .

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 529

به "کارگاه آموزشی مدیریت پژوهشدر شهربرلین آلمان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه آموزشی مدیریت پژوهشدر شهربرلین آلمان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید