نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است، اختلافات با زنوزی سوء تفاهم بود و حل شد

به گزارش سبزوار امروز، معاون ورزشی جدید باشگاه تراکتور گفت: قرار است تمام امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور توسط من اداره گردد.

نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است، اختلافات با زنوزی سوء تفاهم بود و حل شد

هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره انتخابش به عنوان معاون ورزشی باشگاه تراکتور گفت: ما یک هلدینگ داریم که آن تشکیلات را یک مدیرعامل طبق قانون تجارت کنترل می نماید. یکی از زیر مجموعه های آن هلدینگ، باشگاه های ورزشی است که قرار شد تمام امور ورزشی توسط بنده کنترل و اداره گردد و نمایندگی باشگاه تراکتور در فدراسیون و نهادهای مرتبط با ورزش بر عهده من خواهد بود. مکاتبات مرتبط با فدراسیون و واحدهای زیر مجموعه آن توسط من ارسال می گردد. قرار ما این بود مجموعه نفراتی که تازه به تراکتور آمده با ساختار جدید به طور کامل به دنبال رونق کسب و کار و درآمدزایی باشد و امور مرتبط با ورزش کاملا به بنده سپرده شده است.

در طی سه سال گذشته مدیران زیادی در باشگاه تراکتور رفت و آمد داشتند و این نگرانی در بین طرفداران باشگاه وجود دارد که تیم مدیریتی جدید نیز به سرنوشت آن ها دچار گردد. وی در واکنش به طرح این سوال گفت: مدیران دولتی که من هم جزو آن ها هستم و 33 سال در وزارت نفت بودم، باید این هوشمندی را داشته باشیم که در حال کار کردن در یک مجموعه خصوصی هستیم. در این واحدها که مالک حضور دارد، مدیرعامل نمی تواند شبیه اداره باشگاه های دولتی احساس اختیار مطلق داشته باشد و نباید بدون کسب اجازه از مالک باشگاه مبالغ قرارداد بازیکنان را نجومی ببندد. به همین دلیل وقتی یک نفر از جیب خود خرج می نماید، برای اینکه بپرسیم در جیب او چقدر پول است باید با وی مشورت کنیم. در چهار باشگاه تراکتور، ماشین سازی، شهر خودرو و نساجی، مالک حضور فیزیکی دارد و مخارج باید با اجازه آن ها انجام گردد و تعهدات هزینه و قراردادی با اجازه مالک باشد. نمی توان پشت درهای بسته بدون مشورت مالک قراردادهای میلیاردی بست و بعد بگوییم آن مبالغ را پرداخت کند.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و اهداف این باشگاه نیز شرح داد: الان همه تیم ها جا نیفتادند و این یک واقعیت است. همواره در لیگ ایران تا هفته پنجم ممکن است نتایج کاذب حاصل گردد، ولی از هفته پنجم به بعد همه تیم ها شکل واقعی خود را پیدا می نمایند. ما تیمی پر مهره هستیم که تلفیق تجربه و جوانی را با هم داریم که این ها می تواند در بحران یک تیم را نجات دهند.

نصیرزاده در مورد اینکه فصل گذشته و در زمان جدایی از باشگاه ماشین سازی اختلافاتی با زنوزی داشت و حتی اتهاماتی از سوی مالک باشگاه تراکتور به او زده شد اما اکنون دوباره با مالک باشگاه تراکتور همکاری می نماید، گفت: آن صحبت ها کلا سوءتفاهم بود و طرفین متوجه شدند که موضوع باید حل گردد و الان برای کار کردن با هم مسئله ای نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که بحث اصلاح قرارداد بعضی بازیکنان تراکتور در روزهای گذشته مطرح شده است و آیا تیم مدیریتی جدید باشگاه نیز به دنبال اصلاح قراردادها خواهد بود؟ عنوان نمود: این موضوع اصلاح قرارداد در بارسلونا و در بسیاری از تیم های ایتالیایی رخ داده است. در باشگاه های ایرانی هم ممکن است اصلاح قرارداد داشته باشیم. حتی در اروپا از بعضی بازیکنان خواسته شده به دلیلی تعطیلی بیش از حد مسابقات، نارضایتی اسپانسرها، نبود تماشاگران و بلیت فروشی درآمد باشگاه ها را به نصف رسانده است و به همین دلیل در معتبرترین باشگاه های دنیا هم به دلیل زیان 10 میلیارد یورویی، قرارداد بازیکنان را کاهش دادند، اما ما می دانیم که نباید بازیکنان خودمان را نگران کنیم چون آن ها سرمایه باشگاه هستند و برای خوشحالی طرفداران شب و روز در حال تمرینات فشرده و تحمل سختی هستند و ما برای زحمات آن ها ارزش قائل هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1713

به "نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است، اختلافات با زنوزی سوء تفاهم بود و حل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است، اختلافات با زنوزی سوء تفاهم بود و حل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید