مسیگر: نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین، حرفی برای گفتن نداشت، 24 ساعت به میشو وقت دادیم

به گزارش سبزوار امروز، مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از فرصت یک روزه این باشگاه به سرمربی سفیدپوشان بوشهری برای تعیین کردن تکلیف خود خبر داد.

مسیگر: نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین، حرفی برای گفتن نداشت، 24 ساعت به میشو وقت دادیم

به گزارش سبزوار امروز، سعید مسیگر درباره نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره شرایط بازگشت میشو کریستیچویچ به ایران گفت: ایمیلی به میشو زدیم و به او 24 ساعت فرصت دادیم که شرایط برگشتن یا نیامدنش را به صورت رسمی به ما اعلام کند. اگر او در این مدت به ما شرایط بازگشتش را اعلام نکند، قطع همکاری خواهیم کرد و طی امشب (دوشنبه) تا فردا، این تصمیم را نهایی می کنیم. صحبت های قبلی ما با کریستیچویچ شفاهی یا ویدیویی بوده و پیامی کتبی به هم نفرستاده بودیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی گزینه های مورد نظر شاهین برای جایگزینی میشو هستند، شرح داد: فعلاً گزینه ای مد نظر نداریم. باید ابتدا ببینیم چگونه مربی را جذب کنیم و بعد درباره اسامی تصمیم خواهیم گرفت. باید تصمیم بگیریم مربیانی صاحب سبک جذب کنیم یا مربیانی که توان مدیریت تیم را دارند. کار سرمربی جدید برای تغییر روش تیم بسیار سخت است و باید به دنبال مربیانی باشیم که توان مدیریت بالایی داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با تمجید از عملکرد سفیدپوشان مقابل نفت مسجدسلیمان به سبزوار امروز گفت: بازیکنان ما شرایط بدنی و فنی کاملاً خوبی دارند. ما فرصت های بسیار زیادی در این مسابقه ایجاد کردیم و توپ و میدان در اختیار ما بود. نفت مسجدسلیمان تیمی باشخصیت و خوب است، اما مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و فقط دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد. توپ های شاهین اما وارد دروازه نشد و به تساوی رسیدیم.

مسیگر با بیان اینکه شاهین مشکل فنی ندارد، گفت: اکنون کسی باید بیاید که تیم را مدیریت کند. همچنین باید بررسی کنیم باید کادر فنی را تقویت کنیم و یک دستیار به تیم اضافه کنیم، یا اینکه یک سرمربی به خدمت بگیریم. امشب در این باره تصمیم خواهیم گرفت. خودمان دوست داریم سرمربی جدید طی 24 ساعت آینده انتخاب و اعلام شود.

وی درباره بازگشت ماکسیم کویلیتایا و لوکا گادرانی بیان کرد: اولین پرواز از گرجستان به ایران، روز یازدهم تیر است و برای او در این تاریخ بلیت گرفتیم. باید زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود. باید ببینیم میشو تا امشب چه پاسخی می دهد و اینکه آیا جوابی خواهد داد یا خیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1469

به "مسیگر: نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین، حرفی برای گفتن نداشت، 24 ساعت به میشو وقت دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیگر: نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین، حرفی برای گفتن نداشت، 24 ساعت به میشو وقت دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید