لزوم حمایت از تولید برای حفظ بازارهای صادراتی

به گزارش سبزوار امروز، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: با توجه به اینکه برخی از کالاهای تولید شده صادرات محور هستند و باعث ارزآوری می شوند باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب وکارها، بازارهای خارجی حفظ شود.

لزوم حمایت از تولید برای حفظ بازارهای صادراتی

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

غلامرضا اکبری زاده با اشاره به اینکه کرونا ویروس موجب شده تا میزان ترددها به شدت کاهش پیدا کرده و از تجمعات کاسته شود، اظهار کرد: مشخص نیست این شرایط چه زمانی مانند حالت عادی می شود ازاین رو میزان درآمد بسیاری از کسب وکارها به شدت کاهش یافته و شرایط آینده و عواقب ناشی از آن مبهم است.

او افزود: ضرورت دارد کسب وکارها در راستای برنامه های آینده، سناریوهایی در خصوص متغیرهای اثرگذار بر درآمد و هزینه های کسب وکار خود پیش بینی کنند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان توضیح داد: پایداری ویروس کرونا پارامترهای اصلی مشخص ارزش قیمت سهام که همان جریان نقدی آینده بنگاه ها و سودآوری آنها است را تحت تأثیر قرار می دهد.

اکبری زاده حمایت از واحدهای خسارت دیده منطقه آزاد اروند در حوزه بانکی و بیمه ای را ضروری دانست و گفت: خروج از بحران کرونا ویروس نیازمند همراهی و همکاری همه دستگاه ها با یکدیگر است تا از بروز مسائل بیشتر جلوگیری شود.

او برخی از کالاهای تولید شده منطقه آزاد اروند را صادرات محور برشمرد و توضیح داد: باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب وکارها، بازارهای خارجی حفظ شود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1439

به "لزوم حمایت از تولید برای حفظ بازارهای صادراتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم حمایت از تولید برای حفظ بازارهای صادراتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید