عباسی: تله کنفرانس جایگزین مجلس یار می گردد

به گزارش سبزوار امروز، سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از جایگزین شدن تله کنفرانس به جای مجلس یار برای برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت مجازی اطلاع داد.

عباسی: تله کنفرانس جایگزین مجلس یار می گردد

به گزارش گروه سیاسی سبزوار امروز، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه با روسای کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: این نشست در صحن علنی مجلس و با رعایت فاصله تعیین شده بر اساس موازین تعیین شده وزارت بهداشت برگزار گردید.

وی اضافه نمود: در این جلسه ابتدا روسای کمیسیون های تخصصی مجلس نقطه نظرات و مسائل مورد نظر خود در باره کرونا و هم چنین شعار سال مطرح کردند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز مقرر شد تا تله کنفرانس جایگزین سامانه مجلس یار برای برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت مجازی گردد و چنان چه امکان برگزاری جلسات علنی در صحن فراهم نبود جلسات به وسیله تله کنفرانس و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

عباسی گفت: بر اساس این تصمیم نمایندگان استان تهران و استان های همجوار آن به هنگام برگزاری جلسات علنی در صحن حاضر می شوند و نمایندگان دیگر استان ها نیز با حضور در 6 استان تعیین شده به وسیله کنفرانس تلویزیونی در صحن حاضر خواهند شد.

وی اضافه نمود: طبق تصمیم اتخاذ شده نمایندگان دیگر استان ها با حضور در استان های کرمان، کرمانشاه، خوزستان، فارس، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی به وسیله تله کنفرانس در جلسات علنی مجلس شرکت خواهند کرد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: علاوه بر این در این جلسه بنا بر این شد تا کمیسیون های تخصصی مجلس هم فعال شوند و برنامه های کاری خود را به وسیله وزارتخانه های مرتبط با حوزه کاری شان دنبال نمایند و طبق تصمیم متخذه بنا شد تا جلسات کمیسیون ها در فضا هایی همچون سالن مشروطه، کمیسیون تلفیق، کمیسیون اصل 90 و ... در فضای بیشتری برخوردار هستند و امکان حضور اعضای کمیسیون در جلسه با فاصله بیشتر و با رعایت موازین مورد نظر وزارت بهداشت فراهم باشد برگزار گردد.

عباسی گفت: هم چنین طبق تصمیمی که امروز در جلسه اتخاذ شد، جلسات علنی مجلس در روز های سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و جلسه رأی اعتماد به کاظم خاوازی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در جلسه روز چهارشنبه مجلس برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 خرداد 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1287

به "عباسی: تله کنفرانس جایگزین مجلس یار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: تله کنفرانس جایگزین مجلس یار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید