طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس کمکی به مسائل کشور نمی کند!

به گزارش سبزوار امروز، نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه های ایلام گفت: کاملا با این طرح مخالفم چرا که این طرح کمکی به مسائل کشور نمی کند.

طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس کمکی به مسائل کشور نمی کند!

به گزارش خبرنگار دانشگاه سبزوار امروز، جلسه مطالبه گری دانشجویان ایلامی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز دانشجو در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار گردید.

میرزایی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در این جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان در خصوص شفافیت سازی آرا نمایندگان مجلس گفت: کاملا با این طرح مخالفم. رای شفاف کمکی به مسائل کشور نمی کند! با رای شفاف، نماینده می ترسد و نمی تواند هر رای را بدهد! چرا که رای شفاف اجازه نمی دهد مجلس در جای خودش باشد!

میرزایی در ادامه در خصوص تعهد 21 ساله پزشکان سهمیه مناطق محروم اظهار کرد: اینطور که ما پیش می رویم سنگ روی سنگ بند نمی گردد. به نظرم در این زمینه بهتر است ببینم قانون چه می گوید و پای قانون اساسی را به میان نکشیم!

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در ادامه در خصوص شفافیت اموال مسئولان ابراز کرد: با این طرح مخالفم! تصویب این طرح صحه گذاشتن بر حرف شبکه های ماهواره ای است و این را به نفع نظام و مردم نمی دانم. تبلیغات برای این طرح آفت برای کشور است! چرا باید اموال مسئولین و فرزندانشان معلوم گردد؟!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1002

به "طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس کمکی به مسائل کشور نمی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس کمکی به مسائل کشور نمی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید