دنیزلی: نتیجه می توانست برعکس باشد

به گزارش سبزوار امروز، سرمربی تیم فوتبال تراکتور می گوید هیچگاه در فصل هایی که تیمش قهرمانی را کسب نموده، در نیم فصل به مقام نخست نرسیده است.

دنیزلی: نتیجه می توانست برعکس باشد

به گزارش سبزوار امروز، مصطفی دنیزلی سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از شکست 4 بر 2 تیمش برابر استقلال حاضر شد و اظهار کرد: این بازی به لحاظ حساسیت مهم ترین بازی هفته بود. بازی زیبایی را شاهد بودیم. هفته گذشته هم شکست خوردیم اما باخت قبلی با این شکست متفاوت بود.

وی ادامه داد: موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم اما نتواستیم از آن ها استفاده کنیم. اشتباهات فردی نتیجه این دیدار را رقم زد. البته این به این معنا نیست که از تیمم راضی نباشم. از شاگردانم راضی هستم. ما تنها یک امتیاز از رقیب خود عقب هستیم. من برای یک هدف به تراکتور آمده ام و هنوز در جهت آن قدم برمی داریم و به طرفداران تیم قول می دهم به آن هدف می رسیم. من هیچوقت در نیم فصل اول طعم قهرمانی را نچشیده ام اما این به این معنا نیست که نخواهیم در این فصل قهرمان شویم.

سرمربی تراکتور اضافه کرد: بازیکنان مصدومی داشتیم که نمی توانستند بازی نمایند. دژاگه دو هفته ای است که با تیم تمرین نموده و سوگیتا هم به جمع آن ها اضافه شد. بازیکنانی بودند که با وجود مصدومیت های کوچک فداکاری کردند و بازی کردند. مازولا، فورچونه و آزادی از فرصت ها به خوبی استفاده نکردند. نتیجه می توانست بر عکس باشد. تفاوت ما این بود که رقیب از فرصت هایش استفاده کرد. امیدورام پرشورها از شکل بازی ما راضی باشند.

دنیزلی همچنین گفت: ما در هر دیدار برای برد به میدان می رویم. در تمام زندگیم، هیچ وقت برای مساوی به میدان نرفتم. اگر برای نباختن به میدان بیایی امکان دارد شکست بخوری اما من در هر دیدار به دنبال 3 امتیاز هستم. به هر حال اشتباه انفرادی چیزی نیست که مربی از بازیکنش انتظار داشته باشد. اشتباهات شخصی هم می تواند توسط بازیکن باتجربه رخ دهد و هم توسط جوانان ما. تمرکز ما روی نحوه بازی مان است و اگر همین شیوه را ادامه دهیم، نتایج خوبی می توانیم بگیریم.

وی در سرانجام اضافه کرد: مقابل صنعت نفت و در نیمه نخست بد بازی کردیم. با وجود برخی اشتباهات در این دیدار اما فرصت های زیادی ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشدند. درباره خصوصیات تیم، نکاتی وجود دارد که در جمع بازگو نمی کنیم. 7-8 نفر ترکیب اصلی معین هستند و بقیه باید خود را در تمرین خوب نشان دهند تا من به آن ها بازی دهم. مسئول تیم من هستم و روزها حریف خود را بررسی می کنیم. گاهی اوقات تئوری های ما در زمین عملی نمی گردد. ما امرروز باختیم اما هیچ چیز تمام نشده است و ما با شیوه خودمان این راه را ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 936

به "دنیزلی: نتیجه می توانست برعکس باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: نتیجه می توانست برعکس باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید