رمضانی: نمی خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم، افاضلی اطلاعات کامل را از همسرش بگیرد

به گزارش سبزوار امروز، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دوست نداشتیم برابر پارس جنوبی جم فریبکارانه بازی کنیم و به هر شکلی امتیاز بگیریم.

رمضانی: نمی خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم، افاضلی اطلاعات کامل را از همسرش بگیرد

به گزارش خبرنگار ورزشی سبزوار امروز، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال که در سازمان لیگ حضور یافته بود، در جمع سبزوار امروز گفت: اسناد، مدارک و مستندات مان را به سازمان لیگ ارائه کردیم. متأسفانه بیشتر بازیکنان استقلال کرونا گرفته اند. دوست نداشتیم فریبکارانه بازی نموده و برای دریافت نتیجه بخواهیم تیم حریف را آلوده کنیم. قطعاً با این شرایط نمی توانیم برای ملاقات با پارس جنوبی به جم سفر کنیم.

وی درباره اینکه گفته می گردد سازمان لیگ اسناد باشگاه استقلال را نپذیرفته است، توضیح داد: اصلاً چنین چیزی نیست و نتیجه اعلام می گردد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که ظاهراً سازمان لیگ گفته است که در صورت عدم سفر آبی پوشان به جم نتیجه بازی با پارس جنوبی 3 بر صفر خواهد شد، گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی بیفتد. بحث اصلی ما حفظ سلامتی بازیکنان خودمان و تیم حریف است. می توانستیم نتیجه تست ها را اعلام نکنیم و بازی می کردیم و هر اتفاقی هم می افتاد. بعضی ها در این فوتبال برای به دست آوردن امتیاز هر کاری انجام می دهند.

رمضانی درباره بیانیه باشگاه پارس جنوبی جم و اظهارات هومن افاضلی گفت: اولاً ما هیچ پشت پرده ای نداریم. اگر می خواستیم که خدای ناخواسته سوءاستفاده کنیم، به جم می رفتیم و امتیاز می گرفتیم و خیال شان راحت. همسر آقای افاضلی در سیستم ایفمارک حضور دارد و می توانند اطلاعات کامل را از ایشان بگیرند.

وی در رابطه با قرنطینه شدن تمرینات تیم استقلال توضیح داد: باید ببینیم نتایج بقیه تست ها چگونه خواهد شد. 13 بازیکن تست کرونا گرفته اند و باید ببینیم نتایج تست های کرونا به چه شکلی خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه بعضی ها در سازمان لیگ مدعی شده اند که تیم ها می توانند با دادن پول به آزمایشگاه ها تست شان را مثبت اعلام نمایند، گفت: ممکن است این طوری باشد، اما ما این طور نیستیم. آمادگی داریم تا سازمان لیگ تست مجدد بگیرد. ای کاش به جای این کارها استقلال را الگوی تیم های دیگر قرار دهند، نه اینکه به خاطر منافع شان هر اتفاقی را رقم بزنند. استقلال به عنوان یک الگو در تمام تیم ها رقم می خورد.

رمضانی درباره تعطیلی یک هفته ای لیگ برتر توضیح داد: نمی دانم لیگ تعطیل می گردد یا نه. الان شرایط مناسبی نیست. از روز اول فریاد زدیم که شرایط برگزاری مسابقات مناسب نیست. روزی که می خواستیم به اهواز برویم گفتیم این منطقه قرمز است و بازی را جای دیگری برگزار کنید. فکر کنم تمام اتفاقات ما در سفر به اهواز رقم خورد، چون قبل تر از آن مسئله ای نداشتیم.

وی در خصوص اینکه نتایج تست کرونای بازیکنان پس از ملاقات با فولاد خوزستان منفی بود، گفت: طبق آن چیزی که از متخصصان پرسیدم، این بیماری دوره نهفته دارد و سپس همه چیز تعیین می گردد. اگر با فرد مبتلا برخورد داشته باشیم، ممکن است پنج روز بعد نتیجه اش تعیین گردد. متأسفانه هر حرفی می زنند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال بار دیگر با بحث نتیجه 3 بر صفر روبه رو شد و گفت: بحث این نتیجه نیست. سازمان لیگ گزارش خود را می گیرد و سپس در کمیته انضباطی درباره نتیجه بازی تصمیم گیری خواهد شد.

رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا فرهاد مجیدی نیز دچار بیماری کرونا شده است یا نه، گفت: مجیدی جزو کادر فنی است و هنوز نتیجه تست ها معلوم نیست. ما هم جزو کادر هستیم و بهتر است از من فاصله بگیرید!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1480

به "رمضانی: نمی خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم، افاضلی اطلاعات کامل را از همسرش بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: نمی خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم، افاضلی اطلاعات کامل را از همسرش بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید