حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا غیر قابل تصور است

به گزارش سبزوار امروز، خبرنگاران: حزب راست میانه سیلویو برلوسکونی خاطرنشان کرد، حذف نخست وزیر سابق ایتالیا از مجلس این کشور که به کلاهبرداری اقتصادیاتی و فساد اقتصادی متهم شده غیر قابل قبول و غیر قابل تصور است.

حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا غیر قابل تصور است

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل سبزوار امروز به نقل از رویترز؛ حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا می تواند ائتلاف شکننده دولت انریکو لتا را بیش از پیش متزلزل نموده و موجب سقوط دولت ایتالیا گردد.

آنجلینو آلفانو از اعضای برجسته حزب برلوسکونی به انریکو لتا نخست وزیر ایتالیا هشدار داد، اگر حزب چپ میانه ایتالیا به رهبری لتا به حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا رای دهد، این حزب نیز از ائتلاف خود با دولت کنار خواهد کشید.

قرار است سنای ایتالیا در ماه سپتامبر در مورد اخراج برلوسکونی از مجلس رای گیری کند.

آلفانو پس از نشست تاکتیکی اعضای حزب برلوسکونی که روز شنبه در ویلای شخصی وی در شهر میلان برگزار گردید، تاکید نمود، حزب پی ال دی همچنان با قوت از رهبر خود حمایت می نماید و پشت سر وی ایستاده است.

وی اضافه کرد، حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا غیر قابل قبول و غیر قابل باور است. در واکنش به این اظهارات آندرئا مارتلا معاون حزب دموکرات ایتالیا تاکید نمود، مسائل و چالش های حزب برلوسکونی کاملا روشن و آشکار است ولی شما نمی توانید از دولت باج خواهی کنید چرا که در یک نظام سیاسی قانونمند، همه باید به قانون احترام بگذارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 610

به "حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا غیر قابل تصور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف برلوسکونی از مجلس ایتالیا غیر قابل تصور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید