بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

به گزارش سبزوار امروز، برای مهاجرت به کانادا انتخاب شهری که قرار است در آن زندگی کنید بسیار اهمیت دارد. آب و هوای شهرهای کانادا، جمعیت، تعداد ایرانیان در هر شهر و حتی امکانات آموزشی و بهداشتی شهرها می توانند نقش مشخص کننده ای در انتخاب مقصد مهاجرت به کانادا داشته باشند. در این مطلب شهرهای گوناگون کانادا را از جنبه های گوناگونی که می تواند در مهاجرت موثر باشد، آنالیز نموده ایم.

بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

برای مهاجرت به کانادا انتخاب شهری که قرار است در آن زندگی کنید بسیار اهمیت دارد. آب و هوای شهرهای کانادا، جمعیت، تعداد ایرانیان در هر شهر و حتی امکانات آموزشی و بهداشتی شهرها می توانند نقش معین نماینده ای در انتخاب مقصد مهاجرت به کانادا داشته باشند. در این مطلب شهرهای گوناگون کانادا را از جنبه های گوناگونی که می تواند در مهاجرت موثر باشد، آنالیز نموده ایم.

ارزان ترین شهر کانادا برای زندگی

هزینه تمام شده ماهیانه و سالیانه، یکی از مهم ترین پارامترها برای مهاجران کانادا است. در ادامه بعضی از شهرهای کانادا، که به عنوان مقاصد ارزان قیمت از نظر هزینه های زندگی تلقی می شوند را معرفی نموده ایم.

سسکچوان یکی از جدیدترین مقاصدی است که به متقاضیان مهاجرت به کانادا پیشنهاد می گردد

 • همیلتون کانادا

شهر همیلتون کانادا، از مقاصد ارزانی است که می توانید برای مهاجرت به کانادا شرایطش را آنالیز کنید. همیلتون در کرانه غربی دریاچه استان انتاریو واقع شده است و یک شهر صنعتی زیبا قلمداد می گردد. شهر همیلتون از نظر هزینه زندگی، دارای رتبه 309 در بین 533 شهر دنیا است و معمولا هزینه اجاره خانه در آن زیاد نیست. متوسط درآمد در شهر همیلتون حدود 3 هزار دلار است و در توزیع هزینه های زندگی، حدود شصت درصد مخارج مربوط به تهیه مسکن و غذا می گردد.

 • ساسکاتون کانادا

سَسکَتون یا ساسکاتون در استان سسکچوان کانادا قرار گرفته است. در این شهر مراکز علمی گوناگونی قرار دارند و به دلیل حضور این مراکز، ساسکتون به عنوان شهر علمی کانادا نیز شناخته می گردد. به دلیل آنکه هنوز تقاضای زیادی برای اقامت در این منطقه وجود ندارد، هزینه های زندگی در این شهر و استان سسکچوان کانادا زیاد نیست و یکی از مقاصد خوب برای مهاجرت و اقامت در کانادا محسوب می گردد. شهر سَسکَتون کانادا دارای موزه های متعدد و جذاب نیز می باشد و اقتصاد آن بر پایه نفت، کشاورزی و گاز می باشد.

 • ویندزور کانادا

ویندزور شهر خودروهاست و در آن کارخانه های متعددی در این زمینه واقع شده است و یکی از شهرهای بسیار مقرون به صرفه برای خانواده ها محسوب می گردد. اقتصاد ویندزور وابسته به خدمات دولتی، دانشگاه های گوناگون و صنعت گردشگری است. تاریخ و فرهنگ این شهر بسیار جذاب و دوست داشتنی است و یکی از شهرهای نزدیک به شهر میشیگان است.

بهترین شهر کانادا برای هنرمندان

کانادا می تواند مقصدی مناسب برای هنرمندانی باشد که قصد ادامه کار و فعالیت در زمینه های گوناگون را دارند. در ادامه چند شهر کانادا که می توانند برای هنرمندان جذاب باشند را آنالیز نموده ایم.

 • بریتیش کلمبیا

در بریتیش کلمبیا شهرهای گوناگونی وجود دارند که می توانند برای هنرمدان مقصدی مناسب محسوب می شوند. آلرت بای، ونکوور و برن بای از جمله این شهرها محسوب می شوند. علاوه بر این ویژگی، شهرهای مختلف استان بریتیش کلمبیای کانادا، به عنوان بهترین شهرهای کانادا برای تازه واردین نیز تلقی می شوند.

بریتیش کلمبیا استانی بسیار اسرارآمیز و جذاب در کانادا است

 • تورنتو

تورنتو به لطف پذیرش فرهنگ های گوناگون، پذیرای هنرمندان بسیاری از سرتاسر دنیا است و موقعیت های شغلی مختلفی را در این زمینه ارائه می دهد.

موزه های تورنتو نمادی از تلفیق هنر معاصر و سنت های پیشین می باشند

 • مونترال، کبک

شهر مونترال در استان کبک یکی دیگر از مقاصدی است که مهاجران هنرمند کانادا می توانند به آن فکر نمایند. نقاشی های خیابانی مونترال بسیار مشهورند و حتی بخشی از جاذبه های گردشگری این شهر را شکل داده اند. وجود این نقاشی ها بیان می نماید که مونترال، پذیرای شکل های گوناگون هنر است و از آن استقبال می نماید.

مونترال در کبک یکی از بهترین شهرهای کانادا برای هنرمندان است

بهترین شهر کانادا برای گردشگران

اگر کسب و کار یا دانش شما مرتبط با صنعت گردشگری است و یا اینکه دوست دارید پس از دریافت ویزای کانادا، به شهری برودید که مردم از شهرها و کشورهای گوناگون به آن سر می زنند، مقاصد توریستی کانادا می توانند برایتان جذاب باشند.

اتاوا پایتخت کانادا و یکی از مقاصد جذاب برای توریست ها می باشد

 • اتاوا کانادا

بسیاری از گردشگرانی که ویزای توریستی کانادا را دریافت می نمایند دوست دارند حتما سری به شهر زیبای اتاوا بزنند. اتاوا که پایتخت کانادا است، دارای صنایع رو به رشد و جاذبه های فرهنگی و طبیعی بسیار است. جالب است بدانید که کیهان کلهر نوازنده و آهنگ ساز ایرانی که در پنجاه و نهمین جایزه گرمی همراه با گروه ابریشم پیروز به دریافت جایزه گرمی شد در یکی از دانشگاه های اتاوا، موسیقی خوانده است.

 • یوکان کانادا

یوکان خانه بلندترین کوه های کانادا است و گنجینه ای با ارزش از طبیعت بکر کانادا محسوب می گردد. اگر به دیدن خرس های گریزلی علاقه مندید و یا دوست دارید در مراتع زیبای یوکان اسب سواری کنید، همین حالا با خبرنگاران تماس بگیرید و با استفاده از خدمات مشاوره رایگان ویزای کانادا، اولین گام برای به حقیقت پیوست رویاهایتان را بردارید.

 • ویستلر کانادا

در جنوب اقیانوس آرام و در استان بریتیش کلمبیا، شهری جذاب و دوست داشتنی به نام ویستلر قرار گرفته است. ویسلتر میزبان المپیک زمستانی سال 2010 بود و به دلیل وجود پیست های اسکی متعدد، مشهور است. بارش برف در ویستلر کانادا از اوایل پاییز تا اواخر بهار ادامه دارد و فضایی جذاب برای دوستداران ورزش های زمستانی پدید می آورد.

بهترین شهرهای کانادا برای کار

پیدا کردن کار مناسب در کانادا یکی دیگر از موضوعاتی است که بیشتر مهاجران کانادا برای انتخاب مقصد به آن اهمیت می دهند. برای پیدا کردن کار استان های بریتیش کلمبیا، سسکچوان، آلبرتا، انتاریو و کبک پیشنهاد می شوند. این استان ها که در زمینه های دیگر نیز به عنوان مقاصدی مناسب برای مهاجران کانادا نام برده می شوند ، می توانند برای اهداف گوناگون آنالیز شوند.

استان کبک در کانادا به دلیل دارا بودن فرصت های شغلی گوناگون یکی از بهترین شهرهای کانادا می باشد

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

انتخاب بهترین شهر برای زندگی، کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری در کانادا باید با توجه به موضوعات گوناگونی آنالیز گردد. ما در این مطلب بعضی از بهترین شهرهای کانادا را معرفی کردیم اما اینکه کدامیک واقعا برای شما مناسبت تر است، ارتباط نزدیکی با آنچه تا کنون به دست آورده اید و برنامه هایی که در آینده خواهید داشت، دارد. به جز این موارد، اقلیم، نزدیکی به اقیانوس، کوهستان و یا رودخانه ها نیز در انتخاب مقاصد زندگی در کانادا موثر است. در ادامه بعضی شاخص های دیگری که می تواند برای انتخاب بهترین مقصد در کانادا به یاری تان بیاید را آنالیز نموده ایم.

اونتاریو یکی از استان های جنوبی کانادا و دارای آب و هوای معتدل است

 • اقلیم و آب و هوا

بعضی از مردم فکر می نمایند تمام کانادا در هاله ای از برف و یخ پنهان شده است در حالی که شهرهای جنوبی کانادا آب و هوایی معتدل دارند و مناطق بسیار مناسبی برای زندگی افرادی هستند که نمی توانند سرمای خیلی زیاد را تحمل نمایند. استان های بریتیش کلمبیا و اونتاریا دقیقا در همین نواحی قرار گرفته اند. البته ذکر این نکته لازم است که حتی در شهرهای بسیار سرد کانادا تدابیر، امکانات و برنامه ریزی های بسیار کامل و دقیقی وجود دارد تا سرما و یا بارش برف و باران خللی در زندگی مردم ایجاد نکند.

 • حضور ایرانیان

بعضی مهاجران کانادا برای انتخاب مقصدشان، حضور هموطنان دیگر را نیز در نظر می گیرند. اگر این پارامتر برای شما نیز مهم است، جالب است بدانید تراکم جمعیت ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال و اتاوا بیشتر از شهرهای دیگر کانادا می باشد.

در خاتمه به یاد داشته باشید که برای حضور در کانادا با اهداف گوناگون، گام نخست دریافت ویزای کانادا است. در صورتی که مایل هستید بیشتر درباره الزامات و پیش نیازهای دریافت ویزا، نکات مهم ترجمه مدارک ویزای کانادا، دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا و نکات مهمی که می تواند منجر به دریافت پیروزیت آمیز ویزای کانادا گردد، از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 18:00 با آژانس خبرنگاران با شماره 0000 8888- 021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ویزای کانادا بهره مند شوید.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1014

به "بهترین شهرهای کانادا برای زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شهرهای کانادا برای زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید