اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش

به گزارش سبزوار امروز، گره خودروسازی فولکس واگن رکوردی خیره کننده در پیش خرید ثبت کرد. درواقع به نظر می رسد مخاطبان بین المللی برای خرید این خودرو مجذوب کننده بیش از این تحمل ندارند و تنها در 24 ساعت، بیش از 20 هزار سفارش را ثبت کرده اند.

اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، روند ثبت پیش سفارشات برای خودرو الکترونیک فولکس واگن فرتر از حد انتظار پیش رفت و به سرعت هزاران نفر برای خرید این خودرو ثبت نام کردند.

بر اساس اعلام یکی از اعضای تیم سانده این خودرو آلمانی، تا کنون بیش از 20 هزار پیش خرید برای خودرو الکتریکی فولکس واگن ثبت شده است. این خودرو تا اواسط سپتامبر بیش از 30 هزار خودرو را پیش فروش خواهد کرد. این خودرو که به نام ID 3 شناخته می شود و انتظار می رود که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی شود.

ID 3 اولین خودرو الکتریکی از مجموعه ای از مدل های سری ID است که فولکس واگن وعده داده است در سطح جهانی عرضه شود. با این حال، ID 3 به سرعت وارد شمال آمریکا نمی شود و مشتریان ایالات متحده و کانادا باید منتظر نسخه تا سال 2022 منتظر باشند.

در حالی که رزرو 20 هزارتایی ID 3 در مایسه با پیش خرید 400 هزارتایی مدل 3 تسلا چندان چشمگیر به نظر نمی رسد اما جالب است بدانید که این رکورد برای گروه خودروسازی فولکس واگن خیره کننده است، چرا که این نخستین گام جدی برای ورود به بازار خودروهای الکتریک است.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 دی 1401 بروزرسانی: 6 دی 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2557

به "اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید