گل محمدی: تصمیم درباره تماشاگران از بالا گرفته می گردد

به گزارش سبزوار امروز، سرمربی پرسپولیس با بیان این که متاسفانه روی یک غفلت و روی سخت گیری نکردن، گل خوردیم که مشکوک به آفساید بود، گفت: می توانستیم برنده داربی شویم.

گل محمدی: تصمیم درباره تماشاگران از بالا گرفته می گردد

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از تساوی 2 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال در نشسست خبری گفت: در مجموع داربی جذابی بود و هر کسی که بازی را دید، لذت برد. نیمه اول برای ما بود. بازی را مدیریت کردیم و گل خوبی زدیم. متاسفانه روی یک غفلت و روی سخت گیری نکردن، گل اول را خوردیم که مشکوک به آفساید بود. باز هم کارشناسان می توانند صحبت نمایند. به نظر من آفساید بود.

او ادامه داد: در نیمه اول می توانستیم به گل دوم هم برسیم اما فرصت سوزی کردیم. در آغاز نیمه دوم باز هم گلی خوردیم که روی یک انتقال بود و باید جای گیری بهتری را انجام می دادیم. بعد از گل هم توانستیم بازی را خوب مدیریت کنیم و در زمین حریف پاس بدهیم. موقعیت های خوبی هم از روی ارسال و ایستگاهی داشتیم. خدا را شکر گل مساوی را زدیم.

گل محمدی با بیان این که در مجموع فکر می کنم می توانستیم برنده داربی شویم، اظهار کرد: بازیکنانم زحمت کشیدند و انرژی گذاشتند. یک بازی سراسر هجومی را شاهد بودیم. واقعا حق تیم ما برد بود.

وی اضافه نمود: واقعا از آن ها تشکر می کنم و امیدوارم در بازی ها بعد به برد برسیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از ترکیب تیمش در این بازی راضی بود و با توجه به نبود لوکادیا و مصدومیت دیاباته این ترکیب را برای بازی بعد انتخاب می نماید؟ گفت: غیبت لوکادیا غیرقابل پیش بینی بود. شیخ دییاباته هم مصدوم شد و دو مهاجم تخصصی خودمان را نداشتیم. امروز طوری بازی کردیم که نبود این دو بازیکن به چشم نیامد. بازی هجومی را به نمایش گذاشتیم. بازیکنانی که در خط حمله بازی کردند، به خوبی موقعیت سازی کردند. از بازیکنان خط حمله و یا چهار نفر قسمت جلو انتظار داریم کار ترکیبی نمایند و موقعیت بسازند. این کاری است که مهاجمان انجام دهند. تیم ما امروز این کار را به خوبی انجام داد.

سرمربی پرسپولیس اعلام نمود: هر موقع در زمین حریف پاس دادیم، توانستیم از خط دفاع این تیم عبور کنیم. شاید مهاجم تخصصی نداشتیم که روی ارسال ها ضربه سر بزند اما توانستیم در حمله موقعیت ایجاد کنیم.

گل محمدی درباره گلزنی یک مدافع در نبود مهاجمان و این که چه راهکاری برای روزهای آینده دارد؟ اظهار کرد: مجبوریم این روند را ادامه دهیم. اگر بخواهیم تمام فکر و ذکرمان این باشد که دو مهاجم ما نیستند، به نظرم بازی های آینده را از دست می دهیم. کار سخت است و داشتن مهاجم خوب که آقای گل لیگ بود، بسیار مهم بود. دیاباته هم خوب کار می کرد. بودن این دو مهاجم به سیستم هجومی ما یاری می نماید اما سعی می کنیم با تمرینات بیش تر و با ایجاد موقعیت های بیش تر این خلاء را پر کنیم. کار خاصی از دست ما بر نمی آید جز این که تمرکزمان را روی بازی ها بگذاریم و بهتر و بیش تر تمرین کنیم.

او درباره این که رفتن لوکادیا در آستانه داربی همه را ناامید کرد و آیا وی به ایران بر می گردد؟ گفت: نمی دانم که بخواهد برگردد یا نه. لوکادیا داربی را از دست داد. شاید این بازی سرنوشت قهرمانی را معین می نماید. نمی دانم بر می گردد یا نه. نمی دانم برگشتش برای تیم مثمرثمر است یا نه. وقتی در برترین و سخت تری شرایط مهاجمی را ز دست می دهید، کار برای خودش (لوکادیا) و تیم سخت می گردد. بازیکنان و طرفداران چطور با این مساله کنار بیایند؟ بالاخره این بازی برای تیم ما سرنوشت ساز بود.

گل محمدی در واکنش به این که برنامه او در صورت نیامدن لوکادیا برای خط حمله چیست و آیا سراغ بازیکن خارجی یا داخلی می رود؟ گفت: اول باید تکلیف لوکادیا معین گردد. باید ببینیم او چه کاری می نماید. باید منتظر بمانیم. نمی توانم الان جواب دقیقی بدهم. اگر به ایران نیامد، باید این پست را در جابجایی تقویت کنیم. این اتفاق دو روز پیش اتفاق افتاده و به حدی درگیر داربی بودیم که درباره این مسائل (مهاجم داخلی یا خارجی) فکر نکردیم. باید ببینیم لوکادیا چه تصمیمی دارد. فعلا اظهارنظر زیادی ندارم.

او درباره این که آیا شهریار مغانلو در برنامه های تیمش در جابجایی واقع شده است؟ گفت: وقتی به نقل وانتقالات نزدیک می شویم، اسامی بازیکنان مطرح می گردد که درست نیست. این که درباره مهاجم دیگری صحبت کنیم، حرفه ای نیست. بعد از آغاز جابجایی می توانیم درباره این مساله صحبت کنیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این که برنامه این تیم برای عیسی آل کثیر چیست و آیا می تواند جایگزین لوکادیا و دیاباته باشد؟ گفت: آل کثیر آماده بازی نشده است و هنوز شش ماه از مصدومیت او نگذشته است. اگر او بخواهد وارد تیم گردد، حداقل دو ماه دیگر طول می کشد و باید تمرینات پرفشاری را سپری کند. او دوره آمادگی را سپری نکرده و در روزهای آینده با او جلسه می گذاریم. این خواسته من بود که او با تیم ما باشد. هنوز توافق دو طرف به جای مانده است و قصد خود عیسی ماندن در تیم است.

وی درباره غیبت طرفداران در این بازی و این که داربی حس و حال همیشگی را نداشت و او چطور با این قضیه کنار آمد؟ گفت: نبود تماشاگر ضربه بزرگی به فوتبال ما است. نمی دانیم تا چه زمانی این مساله ادامه دارد. قبل از داربی هم اعلام شد که بازی با تماشاگر خواهد بود. همه ما نسبت به این مساله راضی بودیم. دل مان برای آن ها تنگ شده است. کاش این بازی خوب را جلوی طرفداران برگزار می کردیم. در هر صورت یک سری تصمیمات گرفته می گردد که نه فدراسیون و نه سازمان لیگ دخیل نیستند. این تصمیمات از بالا گرفته می گردد و ما بی خبر هستیم. نمی دانم چه زمانی درهای استادیوم برای طرفداران باز می گردد. فوتبال برای طرفداران است و بدون طرفداران فوتبال هیچ لطف و مزه ای ندارد. امیدوارم در هر صورت تصمیماتی گرفته گردد که تیم ها از حضور تماشاگران و طرفداران استفاده نمایند. این مساله در بحث درآمدزایی هم اهمیت دارد.

او اضافه نمود: متاسفانه الان شور و حال لازم در استادیوم نیست. همه جای جهان درهای استادیوم باز است. این جا هنوز تصمیمات لازم گرفته نشده است و نمی دانیم چه برنامه ای برای آینده وجود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2556

به "گل محمدی: تصمیم درباره تماشاگران از بالا گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تصمیم درباره تماشاگران از بالا گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید