نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد؛ پر مهره ترین تیم ایران را دارد ، مگر کسی به قلعه نویی یاری کرد؟

به گزارش سبزوار امروز، تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم پر مهره ترین تیم ایران است؛ این همه بازیکنان خوب در استقلال حضور دارند که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد.

نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد؛ پر مهره ترین تیم ایران را دارد ، مگر کسی به قلعه نویی یاری کرد؟

به گزارش خبرنگاران، رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال امروز (سه شنبه) گفت: سال هاست استقلال خودزنی می نماید، این خودزنی ها از سوی افرادی است که در ورزش مسئولیت دارند. برایتان مثالی می زنم وقتی پدر خانواده ای بین دو بچه خود فرق می گذارد یکی از این دو بچه وارد چالش جدی می گردد، این اتفاق برای استقلال افتاده است. پرسپولیس کوچک ترین مسئله ای ندارد اما استقلال با دنیایی حاشیه روبرو است.

وی اضافه کرد: استقلال به موش آزمایشگاهی مدیران فوتبال تبدیل شده است، مگر پرافتخارتر و محبوب تر از علی فتح الله زاده در استقلال داشتیم، متاسفانه در حق وی بی معرفتی کردند. مگر او به پنج میلیار تومان احتیاج داشت که برایش حاشیه درست کردند، در حق وی اجحاف و خوشبختانه حقایق درباره وی به تعیین شد، کاری کردند که او با مشکل بخورد، بعد رفت و دو مدیر دیگر آمد، این همه تغییر در استقلال غیر عادی است.

پیشکسوت استقلال گفت: متاسفانه جواد نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد. سرمربی تیمی نباید تیمش را تضعیف کند، مگر زمانی که قلعه نویی راهنمایی تیم را بر عهده داشت کسی یاری کرد؟ دوستان او یاری می کردند و وی به برترین شکل ممکن مدیریت می کرد؟

رجبی توضیح داد: استقلال فقط دو وینگر خود محبی و قایدی را از دست داده است با این وجود پر مهره ترین تیم ایران است، این همه بازیکنان خوب در استقلال حضور دارند که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد.

وی تاکید نمود: زمانی ناصر حجازی، رضا عادلخانی و غلامحسین مظلومی از استقلال رفتند اما ما با جوان ها ادامه دادیم و توانستیم قهرمان شویم. استقلال همواره استقلال است و نام بزرگ این تیم کافی است تا جزو سه تیم اول باشد.

بازیکن سال های دور استقلال گفت: من به جواد نکونام توصیه می کنم به مسائل فنی بپردازد و اگر مسئله ای وجود دارد با کار فنی آنها را رفع کند نه اینکه از همین حالا حرف هایی بزند که باعث گردد روحیه بازیکنان پایین بیاید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1402 بروزرسانی: 4 مرداد 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2649

به "نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد؛ پر مهره ترین تیم ایران را دارد ، مگر کسی به قلعه نویی یاری کرد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد؛ پر مهره ترین تیم ایران را دارد ، مگر کسی به قلعه نویی یاری کرد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام فرار رو به جلو انجام می دهد؛ پر مهره ترین تیم ایران را دارد ، مگر کسی به قلعه نویی یاری کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید