عودت اجاره بهای غرفه در ازای فروش 3 رایت کتاب در فرانکفورت

به گزارش سبزوار امروز، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت سال جاری اگر ناشران پیروز به فروش حداقل 3 امتیاز انتشار کتاب به ناشران خارجی شوند، مبلغ پرداختی برای اجاره غرفه به آن ها عودت خواهدشد.

عودت اجاره بهای غرفه در ازای فروش 3 رایت کتاب در فرانکفورت

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران برای ناشرانی که در هفتادویکمین دوره نمایشگاه بین المللی فراکفورت شرکت می نمایند، امکان تازه ای در نظر گرفته است تا بتوانند به ازای فعالیت نتیجه بخش در حوزه فروش رایت، از آن بهره ببرند.

این موسسه سال جاری طرحی را اجرایی می نماید که مطابق با آن اجاره بهای غرفه به ناشرانی که بتوانند سه حق رایت به ناشران دیگر کشورها بفروشند، عودت داده می گردد. بدین ترتیب ناشرانی که در هفتادویکمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت، در قالب غرفه ملی ایران شرکت خواهند داشت، می توانند با افزایش فعالیت های خود از این امکان بهره مند شوند.

ارائه کارت ورود به نمایشگاه و حمل و نقل رایگان در سطح شهر در طول مدت برگزاری نمایشگاه فرانکفورت نیز از دیگر امکاناتی است که این موسسه همچون دوره های پیشین برای ناشران شرکت نماینده در نظر گرفته است. همچنین موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران با هدف حمایت از ناشران، 15 کیلوگرم از کتاب های آن ها را بدون بهای بار و به شکل رایگان به نمایشگاه کتاب فرانکفورت منتقل خواهدکرد.

این موسسه به ناشران شرکت نماینده اعلام نموده است برای مذاکرات با ناشران دیگر کشورها فضایی به آن ها اختصاص داده می گردد و در صورت درخواست ناشر برای برگزاری نشست، فضای لازم تامین خواهدشد.

در طول مدت برگزاری نمایشگاه فرانکفورت، نماینده طرح گرنت در غرفه ایران حضور خواهدداشت تا ناشران بتوانند از امتیاز گرنت نیز استفاده نمایند.

هفتادویکمین دوره نمایشگاه بین المللی فراکفورت از 24 تا 28 مهرماه سال98 (16 تا 20 اکتبر 2019) در شهر فرانکفورت برگزار خواهدشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 680

به "عودت اجاره بهای غرفه در ازای فروش 3 رایت کتاب در فرانکفورت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عودت اجاره بهای غرفه در ازای فروش 3 رایت کتاب در فرانکفورت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید