عنکبوت به جشنواره رسید

به گزارش سبزوار امروز، دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نسخه ای از فیلم سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد را تحویل گرفته است.

عنکبوت به جشنواره رسید

به گزارش خبرنگاران از چندی پیش خبرهایی از تمام نشدن مراحل فراوری بعضی از فیلم های حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به گوش می رسید و حالا زمزمه هایی از کوشش دبیرخانه برای جایگزین بعضی از آثار به گوش می رسد.

دبیرخانه جشنواره فیلم فجر هم از همان زمان روزهای اعلام آثار این بخش، 5 فیلم به ترتیب اولویت به نام پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی، زنبور کارگر به کارگردانی: افشین صادقی، بی صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی زاده، عروسی مردم به کارگردانی مجید توکلی و عنکبوت به کارگردان: ابراهیم ایرج زاد را به عنوان فیلم های رزرو معرفی کرد تا در صورت نرسیدن هر کدام از فیلم، این آثار جایگزینشان گردد.

اما روز گذشته 12 بهمن دبیرخانه جشنواره فیلم فجر نسخه ای از فیلم سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد را از صاحبان این اثر دریافت نموده است تا شائبه ورود این فیلم به بخش رقابت این دوره از جشنواره فیلم فجر جدی تر گردد. این در حالی است که این فیلم در رتبه پنجم بخش فیلم های رزرو قرار داشته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1161

به "عنکبوت به جشنواره رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنکبوت به جشنواره رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید