عملکرد فدراسیون بوکس در سال 98

به گزارش سبزوار امروز، فدراسیون بوکس کشورمان در سال 98، عملکرد پر فراز و نشیبی داشته است.

عملکرد فدراسیون بوکس در سال 98

به گزارش ، در این گزارش به عملکرد فدراسیون و تیم ملی بوکس کشورمان در سال 98 می پردازیم.سالی که با کسب 2 سهمیه المپیک 2020 توکیو به سرانجام رسید.

فدراسیون بوکس سال سخت، اما در نهایت شیرینی را سپری کرد. تیم ملی بوکس توانست در واپسین روز های اسفند ماه 2 سهمیه المپیک با ارزش کسب کند. دانیال شه بخش و شاهین موسوی 2 ملی پوش توانمند بوکس کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک به میزبانی عمان با کسب سهمیه المپیک راهی توکیو شدند.

از جمله کار های مثبت دیگری که فدراسیون در سال 98 انجام داد دریافت مجوز لباس پوشش اسلامی تیم ملی بوکس از آیبا بود. فدراسیون بوکس لباسی همانند تیم ملی ووشو برای بانوان مسلمان و محجبه طراحی کردند. فدراسیون به همین دلیل فدراسیون در اسفند ماه کارگاه آموزشی برای بانوان برگزار کرد که متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد.

تیم ملی بوکس عظیمسالان در رقابت های قهرمانی دنیا عملکرد به نسبت قابل قبولی از خود ارائه دادند که و 6 بوکسور برای این رقابت عظیم اعزام شده بودند. در میان این 9 وزن شاهین موسوی ملی پوش بوکس کشورمان توانست عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه دهد. او در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف اومیر مارسیال از فیلیپین رفت و در یک بازی نزدیک در نهایت این بوکسور پرافتخار فیلیپینی بود که با رای داوران برنده رینگ شد.

در رقابت های بوکس قهرمانی نونهالان آسیا تیم ملی بوکس توانست 2 مدال برنز کسب کند. همچنین ایران با 5 بوکسور راهی این رقابت ها شد.

یکی از اتفاقات خوبی که توسط فدراسیون در سال 98 رقم خورد جذب حاکمی اقتصادی برای تیم ملی بوکس بود. فدراسیون بت عقد قراداد یک ساله حامی اقتصادی برای تیم ملی بوکی جذب کرد. همچنین امید خسروی ملی پوش بوکس کشورمان که برای گذراندن زندگی مشغول کولبری بود با حمایت فدراسیون بوکس جذب حامی اقتصادی شد و از سوی حامی اقتصادی به مدت یک سال به او حقوق وزارت کار تعلق می گیرد.

در سال 98 فدراسیون در کوشش بود تا یک مربی خارجی به ایران دعوت کند. بولت نیازیمبتوف مربی قزاقستانی به توافق رسیدند و قرار شد به ایران بیاید، اما متاسفانه در لحاظ آخر ایم مربی سکته قلبی کرد و نتوانست در ایران حضور پیدا کند. علیرضا استکی به عنوان مربی تیم ملی بوکس انتخاب شد و با کسب 2 سهمیه المپیک ثابت کرد با صرف کمترین هزینه ها هم می توان نتیجه کسب کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1251

به "عملکرد فدراسیون بوکس در سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد فدراسیون بوکس در سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید