شکایت پرسپولیس از باشگاه چینی

به گزارش سبزوار امروز، در پی عقد قرارداد کانگژو با یورگن لوکادیا باشگاه پرسپولیس از باشگاه چینی هم به فیفا شکایت کرد.

شکایت پرسپولیس از باشگاه چینی

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس در پی عقد قرارداد باشگاه کانگژو با یورگن لوکادیا از باشگاه چینی به عنوان خوانده دوم پرونده شکایت کرد.

امیر علی حسینی در این باره گفت: پس از آنکه باشگاه کانگژو درخواست ITC جهت به خدمت گرفتن لوکادیا را برای پرسپولیس ارسال کرد، ما ضمن رد این درخواست، نامه ای را هم ارسال کردیم. این نامه خطاب به باشگاه چینی بود و به وسیله فدراسیون فوتبال ایران و چین به صورت رسمی ارسال شد. در این نامه اعلام کردیم لوکادیا بازیکن پرسپولیس، تحت قرارداد است. فسخ یک طرفه قرارداد از سوی او نیز مورد پذیرش ما نیست و شکایت از او به فیفا ارسال شده است. در این نامه اقدام کانگژو را در حکم استخدام و اغوای بازیکن تحت قرارداد با باشگاه دیگر دانستیم و متذکر شدیم این مساله می تواند برای آنها تبعات حقوقی و انضباطی داشته باشد. نامه ای هم به فیفا زدیم که جدایی این بازیکن به دلایل غیر موجه بوده است و به خدمت گرفته شدن او از سوی باشگاه چینی می تواند اغوای بازیکن تلقی گردد.

مدیر امور بین الملل باشگاه اعلام نمود: با توجه به دستور پیگیری آقای درویش، امروز سه شنبه نیز نسبت به طرح شکایت در فیفا نیز اقدام شد. این شکایت در پورتال حقوقی فیفا نیز به ثبت رسید. در جریان آن با ارسال مدارک تازه از جمله نامه های ارسالی، خواستیم با توجه به اینکه شکایت پرسپولیس از لوکادیا در دست آنالیز است، باشگاه چینی هم به عنوان خوانده دوم به پرونده شکایت از سوی پرسپولیس اضافه گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2606

به "شکایت پرسپولیس از باشگاه چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از باشگاه چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید