شب های هنر از راه می رسد

به گزارش سبزوار امروز، مسعود معینی پور مدیر شبکه چهار که 30 آذرماه 96 به شبکه چهار رفت امروز سه شنبه 23 مرداد 97 نشستی با خبرنگاران برگزار کرد و خواستار تعامل رسانه ها با این شبکه شد.

شب های هنر از راه می رسد

معینی پور در ابتدا بیان کرد: این نشست صرفا برای آشنایی است و نشست خبری شبکه مدتی دیگر برگزار خواهد شد و به این ترتیب این نشست را برای گپ و گفت با سبزوار امروز و همچنین اعلام بعضی از برنامه ها عنوان کرد.

وی در این نشست خواهان پرداختن رسانه ها به برنامه های این شبکه شد که دغدغه های اندیشه ای دارند و از برنامه هایی چون زاویه، پیشران، شوکران، پیش رو یاد کرد و گفت که بابت این برنامه ها از ما مطالبه کنید.

معینی پور همچنین با شوخی بخشی از پرسش ها را به مصاحبه های پیشین خود و مدیر گروه های شبکه ارجاع می داد و پاسخ جدی تر سبزوار امروز را به نشست رسمی این شبکه موکول کرد.

مدیر شبکه چهار درباره برنامه ها و رویکردهای شبکه نیز بیان کرد: در ماه محرم 2 سریال متناسب با فضای محرم داریم که احتمالا یکی از سریال ها معصومیت از دست رفته ساخته داوود میرباقری باشد البته ما به دنبال این هستیم که سریال هایی متناسب با کارکرد شبکه بخریم.

وی در بخش دیگری درباره تله تئاتر و تله فیلم عنوان کرد: پخش و تولید تله تئاتر و تله فیلم کارکرد ویژه شبکه چهار است که فعلا بودجه برای آنها نیست ولی باید به سمت احیای آنها برویم.

مدیر شبکه چهار درباره برنامه های جدید شبکه نیز گفت: برنامه جدیدی در حوزه سینمای کلاسیک داریم که پنجشنبه ها روی آنتن خواهد رفت. همچنین برنامه ای در یک ماه آینده به پخش خواهد رسید که شب های هنر نام دارد و پنج شب در هفته در حوزه های موسیقی، سینما، تئاتر، شعر و ادبیات داستانی روی آنتن خواهد رفت.

وی در پایان گفت: از رویکردهای دیگر ما این است که برای همه برنامه ها سردبیر گذاشته ایم و یا در حوزه کارگردانی هنری نیز ضعف جدی بوده است که روی آن هم در حال سرمایه گذاری هستیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 26 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 10

به "شب های هنر از راه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب های هنر از راه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید