سجادی: فدراسیون انجمن های ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است

به گزارش سبزوار امروز، وزیر ورزش و جوانان گفت: فدراسیون انجمن های ورزشی که در ابعاد همگانی، تفریحی، قهرمانی و حرفه ای فعالیت می نماید، خود یک سازمان تربیت بدنی است.

سجادی: فدراسیون انجمن های ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، در این نشست 3 ساعته دکتر سجادی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: بسیار مسرور هستم که در این روز عزیز در جمع یکی از بزرگترین فدراسیون های ورزشی کشور هستم و به واقع این مجموعه که در ابعاد همگانی، تفریحی، قهرمانی و حرفه ای فعالیت می نماید خود یک سازمان تربیت بدنی است و بنده قدر این فدراسیون تاثیرگذار در ورزش ایران را بخوبی می دانم.

وی با تمجید از مدیریت این فدراسیون تاکید نمود:در این فدراسیون عریض و طویل توسعه پایدار را شاهد بوده ایم، رشد و تعمیم فنی در انجمن ها و رشته های تحت پوشش، کثرت و عظمت کار را معین می نماید و این بخاطر مدیریت صحیح جناب علیپور است که ایشان بخشی از تاریخ ورزش کشور است و من بر خود وظیفه وتکلیف می دانم که نگاه ویژه ای به این مجموعه بزرگ ورزش کشور داشته باشم.

در این نشست بعلاوه محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: دکتر سجادی اولین وزیری است که از جنس ورزش است، یک قهرمان ملی و یک مدیر دلسوز که درد ورزش را می داند و این باعث افتخار ما است که امروز در خدمت ایشان هستیم.

وی اضافه نمود: فدراسیون انجمن های ورزشی 11 سال پیش به وسیله دکتر سجادی تاسیس شد و حالا بعد از بیش از دو دهه 20 انجمن، 70 رشته ورزشی، 2500 هیئت و کمیته را مدیریت می کنیم که از این تعداد 5 رشته در المپیک و مجموعا 11 رشته در بازی های آسیایی حضور دارند، در این مدت 600 مدال رنگارنگ در آوردگاه های بین المللی کسب کردیم، دارای 25 کرسی بین المللی هستیم و دائما در حال برگزاری مسابقات کشوری و سراسری و اعزام های برون مرزی هستیم و همه اینها بخاطر دور اندیشی جنابعالی و تشکیل این مجموعه بزرگ ورزش کشور بود.

در ادامه این نشست وزیر ورزش و جوانان به تفکیک با روسای انجمن های تابعه گفت وگو کرد و شرایط رشته های تحت پوشش را مورد آنالیز قرار داد و تاکید نمود به رشته های المپیکی بخصوص بیس بال و سافت بال، راگبی و کریکت توجه ویژه ای گردد و حتی وعده داد که بزودی یک زمین اختصاصی برای این سه رشته مذکور در نظر گرفته گردد.

اهدای یک تابلوی نقاشی از تصویر دکتر سجادی که به وسیله یک ورزشکار معلول رشته برای تونیک کشیده شده بود به وزیر ورزش و تجلیل از بانوان حاضر در این جلسه به مناسبت روز زن از دیگر برنامه های این جلسه بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2375

به "سجادی: فدراسیون انجمن های ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: فدراسیون انجمن های ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید