رسولی: از هفته آینده اردوهای تیم ملی آغاز می شود، امیدوارم بتوانیم در تیراندازی از رنکینگ سهمیه بگیریم

به گزارش سبزوار امروز، مدیر تیم های ملی تیراندازی کشورمان گفت: امیدوارم در مسابقات بعدی جایگاه تیراندازان ایرانی در رنکینگ ارتقا پیدا کند و بتوانیم از رنکینگ سهمیه بگیریم.

رسولی: از هفته آینده اردوهای تیم ملی آغاز می شود، امیدوارم بتوانیم در تیراندازی از رنکینگ سهمیه بگیریم

ناصر رسولی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی سبزوار امروز، در خصوص مراسم گلدن تارگت گفت: این جایزه و مراسم برای اولین بار است. ما معیارها را نمی دانیم و المنت های انتخاب معین نیست. در فوتبال از چند ماه قبل معیارها معین است و این جایزه متفاوت است. جایزه گلدن تارگت 2019 و مراسم توزیع آن امروز انجام خواهد شد.

مدیر تیم های ملی تیراندازی کشورمان در خصوص برگزاری اردوهای آمادگی تیراندازان گفت: فعلا اردوها شروع نشده و از هفته آینده شروع می شود. هفته پیش از مربیان تپانچه و تفنگ برنامه خواستیم و بعد از تصویب در روزهای آینده اردوها شروع می شود.

وی تاکید کرد: جام جهانی هندوستان اواخر اسفند برگزار می شود که نتیجه آن در رنکینگ جهانی تاثیر دارد و تیراندازان برای حضور در هندوستان آماده می شوند.

رسولی در خصوص رنکینگ جدید فدراسیون جهانی و سقوط گلنوش سبقت الهی گفت: بر اساس مسابقات اخیر رنکینگ جهانی اعلام شد.امیدوارم در مسابقات بعدی جایگاه تیراندازان ایرانی در رنکینگ ارتقا پیدا کند و جایگاه خوبی در رنکینگ به دست آوردند و بتوانیم از رنکینگ سهمیه بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1006

به "رسولی: از هفته آینده اردوهای تیم ملی آغاز می شود، امیدوارم بتوانیم در تیراندازی از رنکینگ سهمیه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسولی: از هفته آینده اردوهای تیم ملی آغاز می شود، امیدوارم بتوانیم در تیراندازی از رنکینگ سهمیه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید