بیرانوند: می خواهیم برای اولین بار از گروهمان صعود کنیم

به گزارش سبزوار امروز، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام تمرکز خود را روی موفقیت تیم ایران گذاشته ایم و در پی این هستیم تا در این جام جهانی برای اولین بار در تاریخ به دور دوم مسابقات صعود کنیم.

بیرانوند: می خواهیم برای اولین بار از گروهمان صعود کنیم

نشست خبری تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز در شهر دوحه با حضور علیرضا بیرانوند و علیرضا جهانبخش برگزار گردید و این دو ستاره درباره موضوعات مربوط به تیم ملی فوتبال به گفت و گو با خبرنگاران نشستند.

علیرضا بیرانوند در این نشست خبری گفت: ما سومین جام جهانی متوالی است که حضور داریم. در دو جام قبلی خوب کار کردیم. به خصوص جام جهانی روسیه که شانس بسیار بزرگی داشتیم برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران از گروهمان صعود کنیم. این تجربه می تواند در جام جهانی قطر به ما یاری کند. کارمان خیلی سخت است، ولی با تمرینات خوبی که انجام دادیم و بازی های محبت آمیز مناسب مثل اروگوئه و سنگال و بازی دیروز مقابل تونس که برگزار کردیم، حرف های زیادی برای گفتن داریم.

دروازه بان شماره یک تیم ملی ادامه داد: مطمئن باشید اینجا آمدیم که تاریخ سازی کنیم. جام جهانی یکی از بزرگ ترین رویدادهای فوتبال جهان است و ما سخت خودمان را آماده کردیم و در پی این هستیم تا در این جام جهانی برای اولین بار در تاریخ به دور دوم مسابقات صعود کنیم.

بیرانوند در پاسخ به پرسش یک خبرنگار انگلیسی درباره اتفاقات اخیری که در کشور ایران اتفاق افتاده گفت: ما به اینجا آمدیم و تمرکز خود را روی یکی از بزرگترین رویدادهای فوتبال جهان گذاشتیم. هرکسی آرزو دارد اینجا باشد. ما الان اینجا هستیم و تمرکزمان را گذاشتیم تا بتوانیم برترین عملکرد را داشته باشیم. ما وقتی اینجا هستیم، در پی شادمان کردن مردم ایران هستیم. چون تیم ملی متعلق به ایران است. ما می خواهیم برای اولین بار از گروهمان صعود کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

خبرنگاران ورزشی جام جهانی 2022

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آبان 1401 بروزرسانی: 26 آبان 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2541

به "بیرانوند: می خواهیم برای اولین بار از گروهمان صعود کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: می خواهیم برای اولین بار از گروهمان صعود کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید