گزینه جانشینی کی روش به تیم ملی بی احترامی کرد ، تصمیم فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم ملی تعیین است!

به گزارش سبزوار امروز، بعد از حذف ایران از جام جهانی هنوز تکلیف نیمکت تیم ملی برای جام ملت های آسیا روشن نشده است.

گزینه جانشینی کی روش به تیم ملی بی احترامی کرد ، تصمیم فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم ملی تعیین است!

به گزارش خبرنگاران سؤال های بسیاری درباره تصمیم احتمالی هیأت رئیسه درباره آینده نیمکت تیم ملی فوتبال مطرح می گردد. با اینکه تقریباً همه اعضای هیأت رئیسه این روزها جوابگوی سؤالات خبرنگاران در این رابطه نیستند اما طهمورث حیدری، عضو هیأت رئیسه در این رابطه شرح می دهد.

از جلسه تاج و کی روش اطلاعی نداریم

از طهمورث حیدری درباره جلسه ای که گفته می گردد تاج با کی روش داشته و ضمن پرداخت مبلغ قراردادش، صحبت هایی درباره آینده تیم ملی با او داشته، می پرسیم. آیا او از چنین جلسه ای آگاه است؟ حیدری می گوید: بعید می دانم آقای تاج صحبتی با آقای کی روش نموده باشد. اگر قرار بود چنین جلسه ای برگزار گردد باید قبل از هر چیز نظر هیأت رئیسه را می پرسیدند.

قرارداد کی روش تا انتها جام جهانی بود

حیدری درباره قرارداد شرح می دهد: قرارداد کارلوس کی روش تا انتها جام جهانی بود. او در حال حاضر قراردادی ندارد. اگر هم قرار به ماندن او باشد، باید بیاید قرارداد ببندد و برای تمدید این قرارداد موافقت هیأت رئیسه الزامی است. تا جایی که من می دانم هیأت رئیسه با ماندن کی روش مخالف است و موافقت نخواهد کرد. البته من همان زمان که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی بود هم با کی روش موافق نبودم. نه اینکه او را قبول نداشته باشم، به خاطر اینکه به نظرم وقتی اسکوچیچ تیم را به جام جهانی برده بود، کنار گذاشتن او جوانمردی نبود.

حضور نکونام در تیم ملی منتفی شده است

احتمال حضور جواد نکونام به جای کی روش چقدر است؟ با توجه به نظر مثبتی که پیش از جام جهانی روی او بود، عده ای این احتمال را مطرح می نمایند. این عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال می گوید: حضور جواد نکونام در تیم ملی منتفی شده است. چون ما می خواستیم پیش از جام جهانی او به تیم ملی بیاید و در کنار کارلوس کی روش باشد تا بتوانیم بعد از جام جهانی او را سرمربی تیم ملی کنیم اما رفتارهایی که او از خود نشان داد، باعث ناراحتی ما شد. به نظرم او به تیم ملی احترام نگذاشت و البته خودش نخواست که سرمربی تیم ملی گردد و حالا هم نامی از او مطرح نشده است. همه خبرهایی که درباره سرمربی های احتمالی تیم ملی می شنوید، برآورد است.

ما دنبال حواله ماشین نیستیم

یکی دیگر از خبرهایی که بعد از جام جهانی درباره هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح شده است، درخواست چند تن از اعضای هیأت رئیسه برای دریافت حواله ماشینی است که به عنوان پاداش به بازیکنان تیم ملی فوتبال تعلق گرفته است. حیدری اما درباره این موضوع به ایران ورزشی می گوید: اصلاً این خبرها صحت ندارد. به هیچ عنوان هیچ یک از اعضای هیأت رئیسه در پی حواله ماشین نیستند. ضمن اینکه هنوز این حواله بین بازیکنان هم توزیع نشده است. اگر هم شده باشد، ما هرگز چنین درخواستی را مطرح ننموده ایم.

جام جهانی نشان داد، خیلی عقب هستیم

طهمورث حیدری درباره لزوم مشخص تکلیف هر چه زودتر نیمکت تیم ملی می گوید: عملکرد تیم هایی مثل ژاپن و عربستان و سایر تیم های آسیایی در جام جهانی 2022 قطر نشان داد که ما خیلی عقب هستیم. موفقیت در جام ملت ها برای ما اهمیت زیادی دارد و برای رسیدن به آن باید از همین حالا برنامه ریزی کنیم و تصمیم درست بگیریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2548

به "گزینه جانشینی کی روش به تیم ملی بی احترامی کرد ، تصمیم فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم ملی تعیین است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه جانشینی کی روش به تیم ملی بی احترامی کرد ، تصمیم فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم ملی تعیین است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید