تاج با سرمربی مد نظرش به توافق رسیده است ، 3عضو کمیته فنی از پشت به ما خنجر زدند

به گزارش سبزوار امروز، عضو سابق کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: برای انتخاب سرمربی یک تعداد گزینه تعیین وجود دارد که بعد از همفکری و مشورت، یک نفر انتخاب می شود.

تاج با سرمربی مد نظرش به توافق رسیده است ، 3عضو کمیته فنی از پشت به ما خنجر زدند

به گزارش خبرنگاران در شرایطی که بیش از یک ماه از حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی 2022 قطر می گذرد، هنوز تکلیف نیمکت تیم ملی و سرمربی بعدی این تیم تعیین نیست. طی هفته های ابتدایی بعد از جام جهانی ابتدا از گزینه های ایرانی برای هدایت تیم ملی ایران نام برده می شد اما اخیراً بار دیگر گفته می شود کارلوس کی روش هم برای ادامه کار در ایران شانس دارد.

روز گذشته مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفتگوی کوتاه خود با خبرنگاران درباره انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی اعلام کرد که عجله ای در این کار وجود ندارد: فعلا فرصت هست. دارند روی آن کار می کنند.

در این میان اما اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم تاکید کرده اند که به مهدی تاج برای مذاکره با گزینه های مدنظرش اختیار تام داده اند. همینطور کمیته فنی فدراسیون فوتبال هم ظاهراً به صورت رسمی مثل گذشته فعالیت نمی کند و حداقل چهار عضو این کمیته از تصمیم گیری ها دور هستند. بنابراین این سئوال مطرح می شود چه کسانی به گفته مهدی تاج روی پرونده انتخاب سرمربی نو تیم ملی کار می کنند؟

ابراهیم قاسمپور عضو سابق کمیته فنی فدراسیون در واکنش به این موضوع گفت: به نظرم هیات رئیسه در فدراسیون فقط حضور فیزیکی دارد. اراده و قدرتی برای تصمیم گیری در هیات رئیسه وجود ندارد. آنها نمی توانند فشاری برای تصمیم گیری بیاورند. مصداق این حرفم هم زمانی است که کمیته فنی اسکوچیچ را از تیم ملی برکنار کرد و هیات رئیسه حکم به ابقای این مربی داد. با این حال بعد از سر کار آمدن مهدی تاج، هم اسکوچیچ برکنار شد و هم کی روش به نیمکت تیم ملی رسید؛ گزینه ای که هیات رئیسه مخالفش بود.

قاسمپور همچنین درباره اینکه تاج تاکید کرده عجله ای برای انتخاب سرمربی وجود ندارد، اظهار کرد: برداشت شخصی من از حرف تاج این است که سرمربی بعدی تیم ملی انتخاب و با او توافق شده است. ظاهراً ایشان دنبال کی روش است و بقیه چیزها سیاه کاری است. مثل همه اتفاقات، اول شایعه کی روش مطرح شده تا افکار عمومی را بسنجند.

عضو سابق کمیته فنی فدراسیون فوتبال ادامه داد: برای انتخاب سرمربی یک تعداد گزینه تعیین وجود دارد که بعد از همفکری و مشورت، یک نفر انتخاب می شود. دیگر چه چیزی را می خواهند بررسی کنند؟ مگر فرمول بمب اتم است؟ مگر وقتی اسکوچیچ را برکنار کردند، به سرعت کی روش به تیم ملی نیامد؟

قاسمپور همچنین در پاسخ به این سئوال که در غیاب کمیته فنی و هیات رئیسه، تاج با چه کسی برای انتخاب سرمربی تیم ملی مشورت می کند؟ گفت: زمانی که می خواستند کی روش را بیاورند، سه عضو کمیته فنی که به نوعی به ما خنجر زدند را به فدراسیون بردند و در ظاهر با آنها مشورت کردند در حالی که سندیت کمیته فنی، امضای هفت عضو آن است نه سه نفر. ممکن است الان هم با همان سه نفر مشورت کنند. من در جریان نیستم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 بهمن 1401 بروزرسانی: 2 بهمن 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2573

به "تاج با سرمربی مد نظرش به توافق رسیده است ، 3عضو کمیته فنی از پشت به ما خنجر زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج با سرمربی مد نظرش به توافق رسیده است ، 3عضو کمیته فنی از پشت به ما خنجر زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید