حمله دوباره سرمربی فرانسه به کریم بنزما!

به گزارش سبزوار امروز، دیدیه دشان، سرمربی تیم کلی فرانسه هنوز از دست کریم بنزما شاکی است.

حمله دوباره سرمربی فرانسه به کریم بنزما!

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کریم بنزما سالهاست به تیم ملی فرانسه دعوت نمی گردد. مسائل او بر سر پرونده والبوئنا و در ادامه درگیری لفظی با دیدیه دشان شروع شد و هنوز هم ادامه دارد. در آن مقطع کریم بنزما در مصاحبه ای مدعی شد دشان از سوی یک نژادپرست جامعه فرانسه تحت فشار قرار گرفته و بنزما را به دلیل ریشه الجزایری به تیم ملی دعوت نمی کند. حالا دیدیه دشان مدعی شد هرگز آن حرف های بنزما را فراموش نخواهد کرد.

دیدیه دشان گفت: آن مصاحبه تاثیر زیادی روی زندگی من گذاشت و شاید آن حرف ها با گذشت زمان کمی فراموش گردد، اما من نمی توانم آن را به طور کامل از یاد ببرم. مسئله فقط مصاحبه بنزما نبود و حرف های دیگری نیز از سوی افراد دیگر گفته شد که منجر به رفتارهایی خشونت آمیز شده و زندگی خانواده من را تحت تاثیر قرار داد.

ممکن است از یک سرمربی از نظر فنی و به خاظر تاکتیک هایش انتقاد گردد و این مسئله مهم نبوده و طبیعی است. اما این اتفاقات روی وجهه و نام من و همچنین شرایط خانواده ام تاثیر گذاشت. این حرف ها برای من این غیرقابل قبول است و گفتن چنین حرف هایی می تواند منجر به خشونت کلامی و جسمی گردد. من عواقب زیادی را برای این حرف ها تحمل کردم، ما نمی توانیم آن روزها را فراموش کنیم و هرگز هم فراموش نخواهم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1755

به "حمله دوباره سرمربی فرانسه به کریم بنزما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره سرمربی فرانسه به کریم بنزما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید