تصاویر ، ناوهای موشک انداز ایران وارد باکو شدند ، جوشن و پیکان در آب های آذربایجان چه می کنند؟

به گزارش سبزوار امروز، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز یکشنبه امروز از ورود دو ناو موشک انداز جمهوری اسلامی ایران به باکو خبر داد.

تصاویر ، ناوهای موشک انداز ایران وارد باکو شدند ، جوشن و پیکان در آب های آذربایجان چه می کنند؟

به گزارش خبرنگاران، دو ناو جوشن و پیکان نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران به منظور مشارکت در مسابقات جام دریا به میزبانی جمهوری آذربایجان وارد باکو شدند.

رسانه های جمهوری آذربایجان خبری به نقل از وزارت دفاع این کشور منتشر کردند و از ورود دو ناو موشک انداز نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران به باکو خبر دادند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان در بیانیه درباره ورود این دو ناو اعلام کرد: ناوهای موشک انداز پیکان و جوشن نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقه جام دریا که در قالب بازی های بین المللی ارتش 2022 در آب های سرزمینی (جمهوری) آذربایجان در دریای خزر برگزار می شود وارد باکو شدند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان در گزارش خود، تصاویری از استقبال این کشور از ورود دو ناو جمهوری اسلامی ایران و خدمه آنها منتشر کرد.

حضور ناوهای نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در باکو در حالی انجام گرفته که شهریور ماه سال گذشته بندر انزلی میزبان مسابقات جام دریا بود. در این مسابقات، نمایندگانی از کشورهای مختلف شامل روسیه، قزاقستان و جمهوری آذربایجان حضور یافتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مرداد 1401 بروزرسانی: 16 مرداد 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2488

به "تصاویر ، ناوهای موشک انداز ایران وارد باکو شدند ، جوشن و پیکان در آب های آذربایجان چه می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، ناوهای موشک انداز ایران وارد باکو شدند ، جوشن و پیکان در آب های آذربایجان چه می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید