برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا

مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا به میزبانی شهرهای جیانگمن چین در گروه مردان و ناخون راتچاسیما تایلند در گروه زنان برگزار می گردد.

برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سی و دومین دوره بازی های المپیک سال آینده به میزبانی شهر توکیو در ژاپن برگزار خواهد شد. تا به امروز حضور تیم های ملی والیبال ژاپن (میزبان)، برزیل، آمریکا، ایتالیا، لهستان، روسیه و آرژانتین در گروه مردان و تیم های ژاپن (میزبان)، صربستان، چین، آمریکا، برزیل، روسیه و ایتالیا در رقابت های المپیک 2020 گروه زنان توکیو قطعی شده است.

تیم های ملی والیبال مردان و زنان ایران از جمله تیم های در کوشش برای کسب سهمیه قاره آسیا هستند که برنامه کامل مسابقات انتخابی این قاره به وقت ایران به قرار زیر است:

مرحله گروهی مردان

گروه اول: چین، ایران، قزاقستان و چین تایپه

گروه دوم: استرالیا، هند، کره جنوبی و قطر

سه شنبه 17 دی ماه

ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: قطر - هند

ساعت 9: استرالیا - کره جنوبی

ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران - چین تایپه

ساعت 15 و 30 دقیقه: چین - قزاقستان

چهارشنبه 18 دی ماه

ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: استرالیا - قطر

ساعت 9: کره جنوبی - هند

ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران - قزاقستان

ساعت 15 و 30 دقیقه: چین - چین تایپه

پنج شنبه 19 دی ماه

ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: هند - استرالیا

ساعت 9: قطر - کره جنوبی

ساعت 11 و 30 دقیقه: چین تایپه - قزاقستان

ساعت 15 و 30 دقیقه: ایران - چین

مرحله نیمه نهایی و نهایی

شنبه 21 دی ماه

ساعت 11 و 30 دقیقه: تیم اول گروه ب - تیم دوم گروه الف

ساعت 15 و 30 دقیقه: تیم اول الف - تیم دوم گروه ب

یکشنبه 22 دی ماه

ساعت 15 و 30 : ملاقات نهایی و معرفی قهرمان

در گروه مردان ملاقات رده بندی برگزار نمی گردد.

مرحله گروهی بانوان

گروه اول: استرالیا، چین تایپه و تایلند

گروه دوم: ایران، اندونزی، قزاقستان و کره جنوبی

سه شنبه 17 دی ماه

ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران - قزاقستان

ساعت 12: کره جنوبی - اندونزی

ساعت 14 و 30 دقیقه: چین تایپه - تایلند

چهارشنبه 18 دی ماه

ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: اندونزی - قزاقستان

ساعت 12: کره جنوبی - ایران

ساعت 14 و 30 دقیقه: استرالیا - چین تایپه

پنج شنبه 19 دی ماه

ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران - اندونزی

ساعت 12: قزاقستان - کره جنوبی

ساعت 14 و 30 دقیقه: تایلند - استرالیا

مرحله نیمه نهایی و نهایی

شنبه 21 دی ماه

ساعت 12 : تیم اول گروه ب - تیم دوم گروه الف

ساعت 14 و 30 دقیقه: تیم اول الف - تیم دوم گروه ب

یکشنبه 22 دی ماه

ساعت 12: ملاقات رده بندی

ساعت 14 و 30 دقیقه: ملاقات نهایی و معرفی قهرمان

منبع: تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 24 بهمن 1398 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1067

به "برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید