ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد

به گزارش سبزوار امروز، معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه در ترم جدید، آموزش های الکترونیکی ادامه دارد، گفت: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد در واقع 15 شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه ها می توانند فعالیت خود را شروع نمایند.

ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم در نشست خبری افتتاح مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خوارزمی که صبح امروز در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار گردید ، گفت: در جلساتی که با وزارت بهداشت داشته ایم، پیش بینی شده است که پیکی از کرونا را در پاییز و زمستان خواهیم داشت، از این رو برای آنکه تأثیرگذاری آن را کم کنیم، ترم جدید زودتر شروع می گردد.

وی درباره شروع ترم جدید دانشگاه ها اضافه نمود: ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد در واقع 15 شهریور معیار زمانی است که حول آن دانشگاه ها می توانند فعالیت خود را شروع نمایند.

خاکی صدیق توضیح داد: خوابگاه ها نیز با تأکیدات معاون دانشجویی وزارت علوم به صورت محدود و با نصف ظرفیت ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1452

به "ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترم جدید تحصیلی زودتر از سال های قبل شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید