تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه کالا در شبکه توزیع

به گزارش سبزوار امروز، سخنگوی ستاد تنظیم بازار کشور گفت: تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه کالا در شبکه توزیع است، زیرا این کار قطعا حقوق مصرف کننده و تولیدکننده را تامین می کند.

تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه کالا در شبکه توزیع

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی در خصوص کالارسانی نهاده ها به مرغداری ها و دامداری ها، گفت: ستاد تنظیم بازار در اسفندماه سال گذشته مصوب کرد خروج همه نهاده های دامی از بنادر منوط به مجوز وزارت جهاد کشاورزی است.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار کشور گفت: وزارت جهاد سامانه بازارگاه را راه اندازی کرده و در حال تکمیل آن است که در این سامانه مرغدار به صورت مستقیم نهاده را دریافت می کند.

وی ادامه داد: این سامانه در حال رفع ایرادات و تکمیل شدن است و می تواند همه انحرافات ارز 4200 تومانی در نهاده ها را پوشش دهد و جلوی تخلفات گرفته شود.

کلامی اضافه کرد: تکلیف تنظیم بازار این است که در این سامانه بین تحویل محصول نهایی و تحویل نهاده باید ارتباط ایجاد شود و به کسی نهاده دامی داده می شود که کالای خود را به دولت و شبکه تحویل بدهد که این کار قطعاً حقوق مصرف کننده و تولیدکننده را تأمین می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1624

به "تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه کالا در شبکه توزیع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه کالا در شبکه توزیع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید