بیانیه نو پرسپولیس علیه استقلال؛ لطیفه و گل واژه تحویل مردم دادید!

به گزارش سبزوار امروز، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای، پاسخ بی حرمتی اخیر از سوی مسئولان باشگاه استقلال را داد:

بیانیه نو پرسپولیس علیه استقلال؛ لطیفه و گل واژه تحویل مردم دادید!

یک) مدیران باشگاه استقلال با توجه به صندلی خود از نگاه طرفداران فوتبال، بار دیگر با استفاده از ادبیات موهن و دور از شأن فوتبال کشورمان، اقدام به صحبت در خصوص باشگاه عظیم و پرافتخار پرسپولیس کردند. جدا از اینکه بارها موضوع بی احترامی و حملات بی علت به پرسپولیس از سوی مدیران استقلال را محکوم نموده ایم، منطق این اقدامات را درک می کنیم.

دو) معمولا افراد بازنده وقتی راهی برای توجیه عملکرد خود ندارند و نمی توانند کارنامه مقبولی داشته باشند، به دیگران می تازند تا با این کار، نظرات را به سمت خود جلب نمایند؛ هر چند این سیاست رنگ و رو رفته، دیگر کارایی و کاربردی ندارد. برای مطرح شدن و ماندن در صدر اخبار، چه کسی بهتر از یحیی گل محمدی؟ با استفاده از نام گل محمدی که برترین مربی ایرانی است، کوشش می نمایند قد بکشند و عظیم شوند؛ گرچه در واقع کوچک و کوچک تر می شوند.

سه) انتشار رقم قراردادها، نیازمند منبع و مرجع نیست. سرتان را از برف بیرون بیاورید و به جای پنهان کاری و استفاده از ادبیاتی دور از منزلت فوتبال ایران، شجاعانه اقدام به انتشار قراردادها کنید. از چه موضوعی هراس دارید؟ یعنی خواسته باشگاه پرسپولیس برای انتشار قرارداد بازیکنان هر دو تیم، تا این حد نگران نماینده بود که کوشش می کنید هر کاری انجام دهید غیر از انتشار رقم واقعی قراردادها؟!

چهار) این همه تهمت زدید، تهدید کردید و لطیفه و گل واژه تحویل مردم دادید اما یادتان رفت بگویید چه کسی آغاز نماینده این جنجال ها بود؟ چرا آقای احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال باید در شرایطی که همه چیز در سکون است، علیه سرمربی محترم و رئیس هیات مدیره پیشین پرسپولیس اظهارنظر کند؟ رفتار و گفتار او، چیزی شبیه به پاشیدن بنزین روی آتش بود. حالا که بازتاب حرف هایش را دیده، پای خود را کنار می کشد. مددی مشغول سواستفاده از برند باشگاه استقلال است و به جای صحبت کردن در خصوص جنجالی که به پا نموده، از کانال رسمی این باشگاه بهره برداری می نماید تا تقصیرات را با همه استقلالی ها تقسیم کند.

پنج) شأن و منزلت باشگاه پرسپولیس بالاتر از آن است که از ادبیاتی سخیف برای مجادله با بعضی حرافی ها سود ببریم. پرسپولیس عادت نموده جواب رقبا را داخل زمین بازی بدهد. مثل شما قشون مجازی و ارتش سایبری نداریم تا با فشار، تهدید، توهین و افترا در پی قدرتنمایی باشیم. به جای اقدامات غیراخلاقی و تهدید دیگران، احترام و اخلاق را به مدل مدیریتی تان اضافه کنید؛ شاید از این راه مقبول مردم شوید!

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2100

به "بیانیه نو پرسپولیس علیه استقلال؛ لطیفه و گل واژه تحویل مردم دادید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه نو پرسپولیس علیه استقلال؛ لطیفه و گل واژه تحویل مردم دادید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید