آتش نشانان سمنانی به 100 مورد حادثه و حریق امدادرسانی کردند

به گزارش خبرنگاران، سعید اسمعیل پور در مصاحبه با خبرنگاران همزمان با ظهر یکشنبه در آتش نشانی سمنان، بابیان اینکه آتش نشانان سمنانی 100 مورد حادثه و حریق را در مهرماه رسیدگی کردند، ابراز داشت: طی یک ماه گذشته 27 مورد آتش سوزی و 73 مورد عملیات امدادرسانی و نجات به وقوع پیوسته است.

آتش نشانان سمنانی به 100 مورد حادثه و حریق امدادرسانی کردند

وی بابیان اینکه بیشترین تعداد آتش سوزی ها طی مهرماه سال جاری هفت مورد به معابر ضایعات و سطل های زباله و غیره اختصاص دارد، افزود: کمترین آتش سوزی نیز حریق مراکز صنعتی و کارگاهی را شامل می گردد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان کردن بابیان اینکه بیشترین آمار حوادث با 22 مورد مربوط به حبس در آسانسور و 21 مورد نیز مربوط به دریافت حیوانات موذی است، ابراز داشت: آتش نشان ها در عملیاتی نظیر درب منزل و خودرو(محبوسی)، گیرکردن حلقه یا انگشتر و تصادف و واژگونی و غیره نیز امدادرسانی نموده است.

اسمعیل پور بابیان اینکه هشت مورد از آتش سوزی ها خارج از محدوده شهری به وقوع پیوسته است؛ توضیح داد: درمجموع طی ماه گذشته 136 نفر مرد و زن در این عملیات ها توسط نیروهای عملیاتی نجات یافتند.

وی بابیان اینکه مهرماه سال جاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان به دو هزار و 643 تماسی که با سامانه 125 زده شده، پاسخ داده است، افزود: از این میزان تماس درمجموع 44 ساعت و 33 دقیقه عملیات اطفاء، امداد و نجات با میانگین سه دقیقه و 42 ثانیه رسیدن به محل حادثه اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 17 اسفند 1397 شناسه مطلب: 247

به "آتش نشانان سمنانی به 100 مورد حادثه و حریق امدادرسانی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانان سمنانی به 100 مورد حادثه و حریق امدادرسانی کردند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید