یواخیم لو: نویر دروازه بان اول آلمان است، تِراِشتگن در بازی با آرژانتین در دروازه ما می ایستد

به گزارش سبزوار امروز، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بار دیگر تأکید کرد نویر دروازه بان اول این تیم است اما در بازی محبت آمیز با آرژانتین، تِراِشتگن درون دروازه مانشافت خواهد ایستاد.

یواخیم لو: نویر دروازه بان اول آلمان است، تِراِشتگن در بازی با آرژانتین در دروازه ما می ایستد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش سبزوار امروز، یواخیم لو ضمن اعلام تازه ترین لیست تیم ملی فوتبال آلمان برای دو بازی پیش روی این تیم درباره وضعیت پست دروازه بانی مانشافت که اخیراً حاشیه ساز شده است، گفت: پش از صحبتی که با دو دروازه بان داشتم، تصمیم گرفتم مارک آندره تِراِشتگن در بازی محبت آمیز با آرژانتین در درون دروازه ما بایستد و از نویر هم در بازی با استونی در مرحله انتخابی یورو 2020 استفاده کنم.

وی اضافه کرد: همه ما باید بابت داشتن دو دروازه بان در سطح کلاس جهانی یعنی نویر و تراشتگن خشنود باشیم. من نگرانی خاصی بابت این پست ندارم به خصوص اینکه می دانیم کوین تراپ و برند لنو هم می توانند چه کارهایی انجام دهند. با این حال تأکید می کنم که نویر کاپیتان ما است، بنابراین اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در بازی های مرحله انتخابی یورو مانوئل دروازه بان اول ما است. اصل عملکرد البته برای تک تک بازیکنان اعمال می گردد و همه باید با هم رقابت نمایند.

تِراِشتگن اخیراً پس از اینکه در دو بازی تیم ملی فوتبال آلمان مقابل تیم های هلند و ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو 2020 توسط یواخیم لو مورد استفاده قرار نگرفت و دوباره پشت مانوئل نویر 33 ساله ماند، لب به اعتراض گگردد و از نیمکت نشینی ادامه دار خود در تیم ملی آلمان ابراز ناراضایتی کرد. دروازه بان 27 ساله بارسلونا در حالی اعتراض خود به این موضوع را علنی کرد که در سال های اخیر در بیشتر موارد و در زمانی که نویر مصدوم نبوده، جایی در ترکیب اصلی مانشافت نداشته است.

مانوئل نویر اما تِراِشتگن را متهم به این کرد که نباید ناامیدی خود را علنی می کرد و تأکید کرد اظهارات وی به نوعی بی احترامی به دیگر دروازه بانان تیم ملی آلمان یعنی برند لنو و کوین تراپ است که آنها هم برای بازی برای تیم ملی آلمان می جنگند. تِراِشتگن هم در ادامه در واکنش به اظهارات نویر گفته بود: شما نمی توانید بگویید ما رقابتی برای پست دروازه بانی داریم و سپس انتظار داشته باشید که بازیکنان بابت بازی نکردن خشنود باشند. فوتبال یعنی خشنودی اما ناراحتی و ناامیدی هم دارد. نیازی نیست نویر در خصوص حس شخصی من نظر بدهد و اظهارات مرا ارزیابی کند.

تیم ملی فوتبال آلمان چهارشنبه هفته پیش رو در استادیوم سبگنال ایدونا پارک در دیداری محبت آمیز پذیرای آرژانتین است و چهار روز پس از این بازی در مرحله انتخابی یورو 2020 در دیداری خارج از خانه به مصاف استونی می رود.

همچنین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آلمان را در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 723

به "یواخیم لو: نویر دروازه بان اول آلمان است، تِراِشتگن در بازی با آرژانتین در دروازه ما می ایستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یواخیم لو: نویر دروازه بان اول آلمان است، تِراِشتگن در بازی با آرژانتین در دروازه ما می ایستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید