پیشنهاد تازه باشگاه استقلال به محمد محبی

به گزارش سبزوار امروز، مذاکرات باشگاه استقلال با سانتاکلارا برای جذب محبی، فرایند خوبی به خود گرفته و این انتقال در آستانه نهایی شدن بود، اما یک اتفاق باعث شد تا این فرایند متوقف شود.

پیشنهاد تازه باشگاه استقلال به محمد محبی

یکی از سهامداران باشگاه سانتاکلارا که رابطه خوبی با باشگاه استقلال داشت، پل ارتباطی خوبی بین آبی ها و طرف پرتغالی ایجاد کرد. این فرد که زمینه ساز انتقال محبی شده بود اکنون سهام خودش را فروخته و از مجموعه سانتاکلارا خارج شده است.

به همین دلیل فرایند مذاکرات استقلال و باشگاه پرتغالی دچار مشکل شده و برای انتقال او باید دور نوی از مذاکرات با تیم مدیریتی این باشگاه پرتغالی آغاز شود. در حال حاضر به جز استقلال تیم ها گل گهر، سپاهان و پرسپولیس نیز خواهان جدب محبی هستند.

با این حال، باشگاه استقلال به مدیران سانتاکلارا پیشنهاد داده است قرارداد محبی را دو سال دیگر تمدید کرده و او را به صورت قرضی در اختیار آبی ها قرار دهند.

در حال حاضر محبی دو فصل دیگر با این تیم پرتغالی قرارداد دارد و مدیران سانتاکلارا برای یک فصل او را به تیم های دیگر قرض می دهند.

سانتاکلارا در صورتی که قرارداد محبی را دو سال دیگر تمدید کند، در مجموع چهار سال با ستاره ایرانی همکاری خواهد داشت و براساس پیشنهاد نو استقلال انتقال قرضی و دوساله وی میسر خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2477

به "پیشنهاد تازه باشگاه استقلال به محمد محبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد تازه باشگاه استقلال به محمد محبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید