وضعیت تأسف آور ملوان؛ 24 ساعت سفر زمینی برای یک بازی، با این شرایط بایرن مونیخ هم زمین می خورد

به گزارش سبزوار امروز، سرمربی موقت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با انتقاد شدید از شرایط سفر این تیم به شیراز، معتقد است که این وضعیت برای زمین زدن تیمی چون بایرن مونیخ هم کافی است.

وضعیت تأسف آور ملوان؛ 24 ساعت سفر زمینی برای یک بازی، با این شرایط بایرن مونیخ هم زمین می خورد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

آرتا منهاجی درباره شکست 4 بر صفر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی برابر فجر سپاسی شیراز به خبرنگار ورزشی سبزوار امروز گفت: اصلاً در خصوص این بازی بحث فنی در میان نیست. با شرایط خیلی بدی وارد شیراز شدیم و بعضی از بازیکنان به مدت 24 ساعت در اتوبوس بودند تا به شیراز برسند. یعنی از ساعت 6 صبح از انزلی راه افتادیم و ساعت 5:30 صبح فردا وارد شیراز شدیم. امیدوارم این وضعیت به انتها برسد. این شرایط برای ویران کردن بایرن مونیخ هم کافی بود!

انتظار ندارم بازیکن 18 ساله ما 24 ساعت در اتوبوس بماند و اشتباه هم نکند

وی با اشاره به عدم صدور کارت بازی بعضی بازیکنان تیم ملوان بندر انزلی گفت: هنوز با کارت بازی بچه ها مشکل داریم و نام آنها را ساعت 3 بعدازظهر از لیست خارج کردیم. موضوعات درون تیمی مطرح است که نمی خواهم آن را باز کنم و تنها برای دفاع از بچه ها این حرف ها را می زنم. امیدوارم مدیران محترم که خودشان فوتبالی هستند، شرایطی فراهم نمایند که این اتفاقات رخ ندهد. انتظار ندارم بازیکن 18 ساله ما که در لیگ دسته اول بازی نکرده، 24 ساعت در اتوبوس بماند و اشتباه هم نکند.

تمرکز و توانی برای بچه ها باقی نمانده بود

سرمربی موقت ملوان با اشاره به اشتباهات داوری علیه تیمش اعلام کرد: گل اول را روی کرنر خوردیم که قبل از آن هَند بازیکن فجر را نگرفته بودند. گل دوم هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید که دوستان می گویند پنالتی نبوده است. تیم از لحاظ جسمی و روحی شرایط بدی داشت و تمرکز و توانی برای بچه ها باقی نمانده بود. وقتی این اتفاقات را کنار هم می گذاریم، اصلاً بحث فنی باقی نمی ماند. اگر بچه ها انتقاد می نمایند، به کسی برنخورد. چون همه ما نگران هستیم و دوست نداریم ملوان را در این شرایط ببینیم. باشگاه این همه پیشکسوت بزرگ دارد و تیمی معمولی نیست.

این اتفاقات کمر هر تیمی را می شکند!

منهاجی در پاسخ به این پرسش که چه مسئله ای برای بازگشت اعضای تیم ملوان به انزلی ایجاد شده است، توضیح داد: گفتند در تهیه بلیت به مشکل خورده اند. الان هم در اتوبوس هستیم و به انزلی بازمی گردیم! وقتی بعضی بازیکنان ما 36 ساعت از 48 ساعت را در اتوبوس می گذرانند، می توانیم بحث فنی کنیم؟ میرآبی (مالک باشگاه) در این موضوع خیلی حساسیت به خرج داده و نمی دانم مشکل چیست. این بار که تمام شد، اما امیدوارم این اتفاقات برای هیچ تیم فوتبالی رخ ندهد! چون کمر هر تیمی را می شکند.

پزشک تیم، مصدومیت زحمتکش را تأیید کرد

وی درخصوص غیبت مهیار زحمتکش، کاپیتان تیم ملوان که گفته شد به خاطر پیگیری مسائل بوده است، به سبزوار امروز گفت: مهیار به عنوان کاپیتان تیم، حرف هایی برای گفتن داشت و این موضوع را کتمان نمی کنم، اما او در بازی با داماش به من گفت که زیر زانوهایم درد دارد و پزشک تیم هم مصدومیت زحمتکش را تأیید کرد.

تیم دائماً در تغییر و تحول است و بازیکنان فرصتی برای هماهنگی پیدا نمی نمایند

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی در خصوص رفت و آمد بازیکنان در تمرین این تیم گفت: خواهش می کنم لیست بازیکنان ما را در چهار بازی گذشته ببینید. تیم دائماً در تغییر و تحول است و بازیکنان هیچ فرصتی برای هماهنگی پیدا نمی نمایند. مشکل کارت بازی بازیکنان ما هم باید رفع گردد. ما با یکسری بازیکنان تمرین می کنیم، اما به دلیل عدم صدور کارت بازی آنها مجبور می شویم با بازیکنان دیگری وارد زمین شویم. مسئولان این موضوع را پیگیری می نمایند و قول دادند که مسائل حل گردد.

در 30 هفته باقی مانده به داد ملوان برسید

منهاجی با خطاب قرار دادن مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: چهار بازی را پشت سر گذاشتیم و 30 بازی در پیش داریم. خواهش می کنم در این 30 مسابقه به داد ملوان برسید. این وضعیت در شخصیت ملوان بندر انزلی نیست و امیدوارم دیگر تکرار نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 683

به "وضعیت تأسف آور ملوان؛ 24 ساعت سفر زمینی برای یک بازی، با این شرایط بایرن مونیخ هم زمین می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت تأسف آور ملوان؛ 24 ساعت سفر زمینی برای یک بازی، با این شرایط بایرن مونیخ هم زمین می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید