هر پیامک چند تومان است؟

به گزارش سبزوار امروز، ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه هزینه های متفاوتی دارد و با استفاده از سیم کارت های دائمی و اعتباری، از حداقل 8.9 تا حداکثر 27.4 تومان را شامل می شود.

هر پیامک چند تومان است؟

با گسترش پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی که از اینترنت بهره می گیرند، استفاده از خدمات تماس و پیامک اپراتورها کاهش یافته است، با وجود این هم چنان در مواقعی که شبکه اینترنت برقرار نیست و یا به دلایل دیگر، کاربرانی هستند که با استفاده از خطوط سیم کارت، اقدام به ارسال پیامک کنند.

ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، از جمله همراه اول، ایرانسل و رایتل و هم چنین بسته به دائمی یا اعتباری بودن این سیم کارت ها قیمت متفاوتی دارد که تعرفه آن در وب سایت هر یک از اپراتورها آمده است.

هزینه هر صفحه پیامک فارسی با سیم کارت های دائمی همراه اول، 8.9 تومان است. این عدد برای پیامک هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، 22.2 تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. همچنین ارسال پیامک با سیم کارت های اعتباری همراه اول، به ازای هر صفحه پیامک فارسی، 10.6 تومان هزینه دارد و با ارسال هر صفحه پیامک انگلیسی نیز کاربران باید 26.4 تومان بپردازند.

در اپراتور ایرانسل دائمی، هزینه هر صفحه پیامک فارسی 9.9 تومان است. این عدد برای پیامک هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، 22.2 تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. هزینه ارسال پیامک با سیم کارت های اعتباری ایرانسل نیز به ازای هر صفحه پیامک فارسی، 11.6 تومان بوده و هر صفحه پیامک انگلیسی نیز برای کاربران 27.4 تومان هزینه خواهد داشت.

تعرفه ارسال پیامک با سیم کارت های دائمی اپراتور رایتل، 9.8 تومان به ازای هر صفحه پیامک با زبان فارسی است. در حالی که ارسال هر صفحه پیامک به زبان انگلیسی در این سیم کارت ها، 16.9 تومان هزینه دارد. هم چنین کاربران برای ارسال پیامک با استفاده از سیم کارت های اعتباری رایتل به ازای هر صفحه به زبان فارسی 11.5 تومان می پردازند و ارسال پیامک به زبان انگلیسی نیز 23 تومان به ازای هر صفحه هزینه دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1991

به "هر پیامک چند تومان است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر پیامک چند تومان است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید