نصیری نژاد به بالاترین درجه کمربند کوراش دست یافت

به گزارش سبزوار امروز، رئیس انجمن کوراش فدراسیون ووشو به بالاترین درجه کمربند این رشته دست یافت.

نصیری نژاد به بالاترین درجه کمربند کوراش دست یافت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، محمدرضا نصیری نژاد رئیس انجمن کوراش فدراسیون ووشو و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی کوراش به بالاترین درجه کمربند در کوراش جهان نایل شد.

وی تنها فرد غیر ازبکستانی است که با کسب کمربند 3 ستاره ، وارد تالار مشاهیر فدراسیون جهانی کوراش شده است. هشت نفر در جهان به این افتخار نائل شده اند که هفت نفر آنها از ازبکستان هستند.

کامیل جان یوسپوف بنیان گذار کوراش مدرن، شیرزاد خان تاجی، عبدالجبارف معاون رئیس جمهور ازبکستان، عبدالکارارویچ وزیر ورزش و جوانان ازبکستان، یولداشویچ دادستان کل کشور ازبکستان، ولی اف رئیس انیسیتو بین المللی کوراش و رستم ماروزیچ رئیس کمیته ملی المپیک ازبکستان جزو هفت نفری بودند که پیش از این به افتخار یاد شده، نائل شده بودند.

پس از فرمان رئیس جمهور ازبکستان جهت حمایت جدی از کوراش و حضور در مسابقات المپیک، فدراسیون جهانی کوراش با همکاری انیسیتوی بین المللی کوراش برنامه ریزی های گسترده ای با موضوع محمدرضا نصیری نژاد مسئول فنی فدراسیون جهانی کوراش و معاونت آموزشی انیسیتوی بین المللی کوراش، در راستای گسترش این رشته خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2074

به "نصیری نژاد به بالاترین درجه کمربند کوراش دست یافت" امتیاز دهید

1 کاربر به "نصیری نژاد به بالاترین درجه کمربند کوراش دست یافت" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیری نژاد به بالاترین درجه کمربند کوراش دست یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید