نامزدی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فنلاند

به گزارش سبزوار امروز، فیلم هر روزی اکنون اولین ساخته بلند حامی رمضان کارگردان ایرانی - فنلاندی، با بازی شهاب حسینی و شبنم قربانی در 6 بخش کاندیدای جوایز یوسی، مهم ترین جوایز سینمایی در فنلاند شده است.

نامزدی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فنلاند

فیلم هر روزی اکنون در شش شاخه از جوایز سینمایی یوسی در فنلاند از جمله بهترین بازیگر مرد نامزد دریافت جایزه شد.

فیلم هر روزی اکنون اولین ساخته بلند حامی رمضان کارگردان ایرانی - فنلاندی، با بازی شهاب حسینی و شبنم قربانی در 6 بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه، بهترین فیلمبرداری، بهترین صدا و بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (شهاب حسینی) کاندیدای جوایز یوسی، مهم ترین جوایز سینمایی در فنلاند شده است.

پوریا حیدری اوره تهیه کننده همکار و مسوول انتخاب بازیگران ایرانی این فیلم اعلام نمود، در کوشش است با کسب مجوز های لازم به زودی این فیلم را در ایران در سینما ها و پلت فرم های آنلاین اکران کند.

این فیلم که با عنوان اصلی اولین برف نیز شناخته می گردد، اخیرا به بخش نسل جشنواره برلین دعوت شده و داستان آن درباره زندگی پسربچه ای 13 ساله در یکی از روستا های فنلاند است که زندگی اش با عدم پذیرش درخواست پناهندگی خانواده اش دگرگون می گردد. شبنم قربانی، آران-سینا کشوری و کیمیا اسکندری دیگر بازیگران این فیلم هستند.

منبع: فرادید
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1898

به "نامزدی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فنلاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزدی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فنلاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید