موضوع میثم تیموری مشکل درون خانوادگی است

به گزارش سبزوار امروز، به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه تراکتور، میرمعصوم سهرابی در مورد آخرین شرایط تیم های پایه این باشگاه گفت: همواره سعی نموده ایم توجه ویژه ای به تیم های پایه داشته باشیم و حضور امروز آقای ساکت الهامی برای تماشای بازی تیم امیدها، گواه این موضوع است.

موضوع میثم تیموری مشکل درون خانوادگی است

سهرابی تأکید کرد: کادر فنی تیم بزرگسالان، امروز تماشاگر بازی تیم امیدها بودند تا انگیزه ای در بازیکنان جوان به وجود بیاید.

وی در مورد موضوع میثم تیموری و ناراحتی اش بابت تعویض در بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن گفت: این موضوع، یک مسئله درون خانوادگی است و در هر خانواده ای ممکن است پیش بیاید. سرمربی تیم برای تغییر تاکتیک تیمش، در آن لحظه تصمیم گرفت که این بازیکن را تعویض کند و در فوتبال طبیعی است که بازیکن بخواهد برای تیمش بیشتر بازی کند و از تعویضش ناراحت گردد.

سرپرست باشگاه تراکتور ادامه داد: در این خصوص، این بازیکن را به جلسه کمیته انضباطی باشگاه دعوت نموده ایم تا بعد از اخذ گزارش مدیر تیم، تصمیمات لازم را مطابق آیین نامه انضباطی باشگاه اتخاذ کنیم.

وی اعلام نمود: میثم تیموری از بازیکنان خوب تراکتور است که زحمات زیادی نیز برای ما کشیده و با درایت کافی در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت تا تیم بزرگ تراکتور، با تمرکز لازم کارش را ادامه دهد و مسئله ای به وجود نیاید.

سهرابی همچنین با تمجید از حضور پرشور تماشاگران در بازی مقابل ذوب آهن، بیان نمود: روز گذشته، برد شیرینی را در مقابل ذوب آهن کسب کردیم که جا دارد این پیروزی را تقدیم طرفدارانی بکنیم که سرمایه اصلی باشگاه هستند و هیچ وقت ما را تنها نگذاشته اند. این طرفداران پرشور، در سرما و گرما همیشه حامی تیم هستند و تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا نتایج خوبمان را ادامه داده و بتوانیم جواب محبت های آنان را بدهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1160

به "موضوع میثم تیموری مشکل درون خانوادگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضوع میثم تیموری مشکل درون خانوادگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید