فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز های 12 و 13 فروردین ماه

به گزارش سبزوار امروز، در ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال روزه داران عزیز و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به افزایش ساعت کاری مرکز شهید آبشناسان و شبانه روزی کردن مرکز بیهقی اقدام نموده است.

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز های 12 و 13 فروردین ماه

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش ساعت کاری مرکز معاینه فنی شهید آبشناسان و فعالیت این مرکز در دوشیفت کاری از ساعت 7صبح تا 18 و 18 تا 4 صبح در ایام ماه مبارک رمضان اطلاع داد.

به گزارش ایسنا، شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی در شرح فعالیت مراکز منتخب شهر تهران در روزهای 12 و 13 فروردین ماه گفت: در این ایام مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی و پنج مرکز سراج، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام از ساعت 8 الی 14 فعال هستند.

مالکی در شرح تعداد مراکز معاینه فنی شهر تهران و نحوه فعالیت آنها از 14 فروردین ماه اضافه نمود: شهر تهران از بضاعت 56 خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در 17 مرکز ثابت و 7 واحد سیار با پراکندگی مناسب در سطح منطقه ها شهرداری تهران برخوردار است. مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی، مرکز شهید آبشناسان در دوشیفت کاری از ساعت 7 صبح الی 18 و 18 الی 4 صبح و سایر مراکز از ساعت 7 الی 18 فعال هستند. در ضمن از شهروندان درخواست می گردد با توجه به فعالیت تعدادی از مراکز در روزهای تعطیل حتما جهت اطمینان از آخرین شرایط کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.

وی در مورد ادامه فعالیت دو مرکز پس از افطار در ماه مبارک رمضان توضیح داد: در ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال روزه داران عزیز و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به افزایش ساعت کاری مرکز شهید آبشناسان و شبانه روزی کردن مرکز بیهقی اقدام نموده است. در ضمن با توجه به فعالیت این دو مرکز، در زمان افطار از مراجعین به آن مراکز در این زمان پذیرایی می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، مدیر عامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی شهر تهران شرح داد: بنا بر درخواست شهروندان به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت صف از هشتم فروردین ماه دو واحد سیار هنگام نیز به مراکز صرفا اینترنتی اضافه نموده شد. در حال حاضر پذیرش در 9 مرکز معاینه فنی شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می گردد. مراجعه به مراکز بیهقی،نیایش،شهید آبشناسان،سراج و دماوند و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان،هنگام(شماره4) و هنگام(شماره8) تنها با معین وقت قبلی به وسیله نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است البته تاکید می گردد بجز نه مرکز صدر الاشاره مراجعه به صورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکزامکان پذیر است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 فروردین 1402 بروزرسانی: 9 فروردین 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2601

به "فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز های 12 و 13 فروردین ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز های 12 و 13 فروردین ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید