رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد

به گزارش سبزوار امروز، حتی یک رابطه سرد عاطفی هم بین من و همسرم وجود نداشت. با آن که حدود 16 سال در کنارش زندگی نموده بودم، اما هیچ گاه احساس خوشبختی نداشتم، به همین دلیل از خانه فرار کردم و ...

رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خراسان، زن 33 ساله ای که با شکایت همسرش و به اتهام فرار از منزل، با کوشش نیرو های کلانتری سپاد مشهد دستگیر شده بود، درباره ماجرای فرار از منزل به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: چندین سال بود که یک رابطه سرد عاطفی بین من و همسرم وجود داشت و او هیچ گاه به نیاز های روحی و جسمی من توجهی نداشت.

در حالی که من زنی جوان بودم و به محبت های عاشقانه او نیاز داشتم. بار ها از همسرم خواستم برای درمان مشکل عاطفی اش به پزشک مراجعه کند، اما او اهمیتی به خواسته هایم نمی داد تا این که من به دلیل همین کمبود های عاطفی، با جوانی در فضای مجازی آشنا شدم و با او ارتباط تلفنی برقرار کردم. جمال ساکن رشت بود و ما به وسیله شبکه های اجتماعی با یکدیگر درددل می کردیم تا این که بالاخره یک روز تصمیم به فرار از منزل گرفتم و با اتوبوس به رشت رفتم.

جمال به استقبالم آمد و مرا به خانه اش برد. حدود یک ماه در شمال کشور بودم و بعد از آن تصمیم به بازگشت گرفتم تا در مشهد زندگی مستقلی را برای خودم تشکیل بدهم. نمی خواستم دوباره نزد همسرم بازگردم تا روز های تلخ گذشته تکرار گردد بنابراین منزلی را در حاشیه شهر اجاره کردم تا با دخترانم زندگی کنم، اما ناگهان همسرم به همراه نیرو های کلانتری از راه رسید و مرا دستگیر کردند.

در همین حال، همسر 40 ساله زن جوان نیز گفت: دیگر هیچ گاه حاضر نیستم با این زن زیر یک سقف زندگی کنم. او با ربودن و پنهان کردن دخترانم زندگی و آینده آن ها را به خطر انداخت. وقتی متوجه فرار او از منزل شدم، به هر جایی که به ذهنم می رسید با نگرانی و اضطراب سر زدم! اما هیچ اثری از آن ها نیافتم. همسرم گوشی تلفن را خاموش نموده بود و خانواده اش نیز هیچ اطلاعی از او نداشتند. به ناچار دست به دامن قانون شدم و گم شدن همسر و فرزندانم را به پلیس آگاهی گزارش دادم.

بالاخره، با ردیابی های اطلاعاتی تعیین شد او به شمال کشور رفته است و نزد شخصی به نام جمال زندگی می نماید. وقتی جمال دستگیر شد، ادعا کرد همسرم یک ماه نزد او بوده و سپس با اتوبوس به مشهد بازگشته است. حالا هم از این که دخترانم را پیدا نموده ام خیلی خوشحالم، اما دیگر حاضر نیستم با چنین زن خیانتکاری زندگی کنم و ...

شایان ذکر است، به دستور سرگردجعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) رسیدگی کارشناسی به این پرونده در دایره مددکاری اجتماعی شروع شد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1493

به "رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید