جسد مرد جوان در بلوار ارتش پیدا شد

به گزارش سبزوار امروز، روز گذشته جسد یک پسر 26 ساله در خرابه ای در بلوار ارتش تهران پیدا می گردد که علت مرگ او اوردوز بر اثر استفاده از ماده مخدر شیشه بوده است.

جسد مرد جوان در بلوار ارتش پیدا شد

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از مهر، دو شب پیش خانواده ای به کلانتری 164 قائم مراجعه می نمایند و اعلام می نمایند که پسر جوانشان تقریباً 26 ساله است یک روز کامل است که به خانه نیامده و اصلاً سابقه نداشته که فرزندشان بخواهد شب بیرون از خانه بماند. عوامل کلانتری مشخصات پسر را از خانواده می گیرند و پرونده ای به همین دلیل تشکیل می دهند.

روز گذشته، گزارشهای مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110 کشف یک جسد پشت یک ساختمان خرابه ای اعلام می گردد، که عوامل کلانتری به همراه بازپرس ویژه قتل به صحنه مراجعه می نمایند و می بینند که جسد یک پسر حدوداً 26 ساله در آنجا افتاده است.

در نگاه اول تمام عوامل مشکوک به قتل می شوند، اما پس از آنالیز های بیشتر جسد متوجه می شوند که مقداری مواد مخدر از نوع شیشه در جیب شلوار متوفی وجود دارد.

طبق آنالیز های بیشتر در پزشکی قانونی معلوم می گردد که این جوان بر اثر استفاده بیش از حد ماده مخدر شیشه اوردوز نموده و از محل دیگری به این خرابه انتقال داده شده است.

خانواده ای که اعلام نموده بودند پسرشان 2 شب به منزل نیامده به کلانتری فراخوانده می شوند و هویت جسد را تأیید می نمایند و پرونده برای رسیدن به سرنخ های بیشتر در دست آنالیز است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1686

به "جسد مرد جوان در بلوار ارتش پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسد مرد جوان در بلوار ارتش پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید