جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی ، با یک نگاه گفتند کارش تمام است!

به گزارش سبزوار امروز، مرگ بازیکن تیم نوجوانان در آبادان بر اثر گرمای شدید، فوتبال ایران را برای چند روز تحت تاثیر قرار داد.

جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی ، با یک نگاه گفتند کارش تمام است!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، مرداد ماه بود که خبر به کما رفتن حسام نژادیوسفی، بازیکن تیم فوتبال نوجوانان کیانوش آبادان را منتشر کردیم. بازیکنی که در جریان بازی تیمش در بازی های استانی به دلیل گرمای شدید از حال رفت و بعد از آن در حالت کما و با ضریب هوشی کم و در بیمارستان اهواز بستری شد اما متاسفانه در حوالی بامداد آدینه جانش را از دست داد.

بعد از خبر فوت حسام با پدر او تماس بر قرار شد که توان صحبت نداشت و یکی از اعضای خانواده در پاسخ خبرنگار اعتماد گفت بهتر است چند روز دیگر که حال وی کمی بهتر شد تماس بگیرید. پس از آن با مربی فرزند فوت شده آنها تماس گرفته شد تا شاید حرفی یا گلایه و شکایتی داشته باشد.

عبادی که در زمان بستری شدن شاگردش خانواده او را تنها نگذاشت در پاسخ به خبرنگار اعتماد درباره لحظه فوت حسام گفت: حدود ساعت یک و 30 دقیقه بامداد آدینه این اتفاق رخ داد. ضریب هوشیاری او روی 2 تا 3 بود و بالا نرفت. من یک روز در میان می رفتم بیمارستان. وقتی آدینه رفتم دیدم خلوت است. از یکی از اعضای خانواده اش پرسیدم گفت تمام نموده است.

عبادی با گلایه از شرایط بیمارستان اضافه کرد: یک دکتر را می خواستیم پیدا کنیم گفتند هر 6 ماه خارج است. رفتم پیش دکترش که متخصص است وقتی پرونده را دید گفت هرجا می خواهید بفرستید اما کار این آقا تمام است! به او گفتم نه عکسی گرفتند و نه آزمایشی و فقط در آبادان یک بار عکس گرفتند، هر دکتری با یک نگاه می گوید کارش تمام است! خب کجا تشخیص می دهید؟ وقتی نه آزمایش گرفتید و نه عکس از مغزش؟ گفت نگرفتند؟ گفتم نه! تازه نامه نوشت بگیرند. باز هم نگرفتند و گفتند می ترسیم او را جابه جا کنیم! اینجا پول هم نه اگر آشنا داشته دارید مریضت خوب می گردد و همه دکترها می آیند.

عبادی با اشاره به شغل پدر حسام اضافه کرد: پدر او راننده تاکسی است. می گفت اگر پول می خواهید وسایل خانه ام را می فروشم و می دهم فقط زنده بماند. وی درباره دلیل مرگ حسام به اعتماد گفت: چیزی نگفتند. معلوم نیست چیزی خورده یا نه. هیچی نگفتند.

عبادی درباره شکایت احتمالی نژادیوسفی گفت: اگر خواستند شکایت نمایند احتمالا هیات فوتبال زیر سوال می رود که چرا ساعت 5 بازی برگزار کردند اما آمبولانس نبود؟ سال هاست تیم دادیم و در مسابقات شرکت می کنیم تا حالا آمبولانس ندیدیم! شما ببینید صنعت نفت ساعت 9 و 30 دقیقه شب بازی کردند مگر ما فرق می کنیم؟ تازه آنها پول می گیرند و ما بی پول. دیدید که تهرانی ها آمدند شهر ما اما این بازیکنان صنعت نفت بریده بودند و 3 تا گل خوردند آن وقت بازی ما را توی گرما برگزار می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مرداد 1402 بروزرسانی: 22 مرداد 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2655

به "جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی ، با یک نگاه گفتند کارش تمام است!" امتیاز دهید

2 کاربر به "جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی ، با یک نگاه گفتند کارش تمام است!" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی ، با یک نگاه گفتند کارش تمام است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید