جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر فردا یک طرفه است

به گزارش سبزوار امروز، مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 فردا تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل و در محور کندوان تردد از ساعت 14 فردا تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد، ممنوع است.

جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر فردا یک طرفه است

به گزارش گروه اجتماعی سبزوار امروز، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور و محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه، اظهار کرد: در حال حاضر رصد تردد در جاده ها به وسیله 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2190 دستگاه ترددشمار انجام می گردد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: طبق آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2190 دستگاه ترددشمار جاده ای، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده ها، نسبت به روز قبل 4.3 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12.5درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال تا 18 آبان ماه 98

وی اظهار کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 18 آبان از محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 روز آدینه 17 آبان تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روز آدینه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 روز آدینه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز آدینه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان، از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است، گفت: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد فاسد شدنی و سوختی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری، از ساعت 6 روز آدینه 17 آبان تا ساعت 2 روز شنبه 18 آبان و همچنین از ساعت 6 تا 18 روز شنبه 18 آبان، ممنوع است.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز آدینه هفته جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور سلفچگان- قم به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 روز آدینه 17 آبان، ممنوع بوده و جهت جایگزین محور آزادراه ساوه - تهران است.

* آزادراه تهران-کرج پرترددترین جاده کشور

وی بیان نمود: در 24 ساعت گذشته بیشترین تردد در آزادراه تهران-کرج ، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه کرج-تهران ثبت شد.

* آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شمال کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری، هم اکنون در جهت رفت و برگشت محورهای فیروزکوه، هراز، کندوان و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است.

محرابی نیا با اشاره به تردد روان در همه محورهای اصلی کشور، اضافه نمود: در محورهای شمالی کشور هیچ گونه مداخلات جوی مشاهده نمی گردد.

* انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی

وی یادآور شد: همان طور که پیش از این نیز اعلام شد روز 20 آبان 98 تا 21 آبان 98 محور هراز در محدوده جاده شکسته به دلیل اجرای عملیات حفاری و انجام آزمایشات ژئوتکنیک مسدود است و تردد از محورهای جایگزین شامل جاده فیروزکوه و محور چالوس انجام می گردد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین ، محور رامیان- اولنگ - شاهرود، محور قدیم خرم آباد-پل دختر، محور شهداد-اندوهجرد و جاده شهداد-نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 950

به "جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر فردا یک طرفه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده های هراز و کندوان از بعدازظهر فردا یک طرفه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید