تیموری: بازیابی سلامتی ام مهمتر از کشتی دریافت است، نشد جراحی ام را در آلمان انجام دهم

به گزارش سبزوار امروز، عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی نورسلطان گفت: سلامتی ام خیلی مهمتر است و باید دید اصلاً می توانم دوباره کشتی بگیرم یا خیر.

تیموری: بازیابی سلامتی ام مهمتر از کشتی دریافت است، نشد جراحی ام را در آلمان انجام دهم

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

بهمن تیموری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی سبزوار امروز، با اشاره به جراحی اخیر کمرش گفت: حدود دو ماه پیش تصمیم گرفته شد که جراحی کمرم را در آلمان پشت سر بگذارم و اقدامات لازم را در این مورد انجام دادم. می خواستم با هزینه خودم درمان را در آلمان پیگیری کنم که متأسفانه موضوع کرونا پیش آمد و نتوانستم برای این سفر ویزا بگیرم. به همین دلیل جراحی را در تهران انجام دادم.

وی با اشاره به اینکه قصد داشت در هانوفر و زیر نظر دکتر امینی درمانش را انجام دهد، خاطر نشان کرد: پرونده پزشکی ام را برای دکتر امینی فرستاده بودم. مشکل من دیسک کمر بود و می خواستم در هانوفر این جراحی را انجام دهم، اما قضیه کرونا پیش آمد و دکتر امینی هم یکی از پزشکان متخصص در تهران را به من معرفی کرد که گفت او همان کاری که خودش می تواند انجام بدهد را روی کمرم انجام می دهد. دکتر داوود محمودی بعد از MRI، با دکتر امینی کمیسیون داشت و به این جمع بندی رسیدند که عمل لیزری انجام شود، که در نهایت دو ماه پیش این عمل انجام شد و اکنون در حال فیزیوتراپی هستم.

آزادکار وزن 79 کیلوگرم کشورمان ادامه داد: دکتر توکلی فیزیوتراپ تیم ملی بسکتبال که خیلی انسان شریف و بزرگی است، الان کار فیزیوتراپی ام را زیر نظر دارد. مشکل اصلی ام برای ادامه کار، تعطیلی استخرها به خاطر کروناست، چون اکنون به آب درمانی نیاز دارم.

عضو جوان تیم ملی کشتی آزاد در پیکارهای جهانی نورسلطان در مورد اینکه از چه زمانی می تواند روی تشک برشود، گفت: کم و بیش ورزش را شروع کرده ام تا ببینم شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت. سلامتی ام خیلی مهمتر است و باید دید اصلاً می توانم دوباره کشتی بگیرم یا خیر. فعلاً که کفه ترازو به سمتی است که می شود دوباره روی تشک بروم.

تیموری در انتها درباره وزنی که می خواهد کشتی بگیرد، تأکید کرد: آرزوی هر ورزشکاری تجربه المپیک است. ان شاءالله اول سلامتی ام را به صورت کامل به دست بیاورم و بعد از آن در مورد کشتی تصمیم می گیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1380

به "تیموری: بازیابی سلامتی ام مهمتر از کشتی دریافت است، نشد جراحی ام را در آلمان انجام دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیموری: بازیابی سلامتی ام مهمتر از کشتی دریافت است، نشد جراحی ام را در آلمان انجام دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید