تشدید نظارت استاندارد بر هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش موادغذایی در اردبیل

به گزارش سبزوار امروز، مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: نظارت بر هتل ها، رستوران ها، هتل آپارتمان ها و مراکز فروش مواد غذایی در آستانه عید نوروز افزایش می یابد.

تشدید نظارت استاندارد بر هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش موادغذایی در اردبیل

هاشم علایی گفت: در آستانه عید نوروز نظارت بر هتل ها، هتل آپارتمان ها، مراکز فروش موادغذایی و رستوران ها به وسیله کارشناسان اداره کل استاندارد استان اردبیل برای اولین بار و همزمان با سراسر کشور اطلاع داد.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل در شورای فنی این اداره کل با اشاره به فرا رسیدن نوروز و افزایش سفر های نوروزی و در راستای اجرای طرح ویژه عیدانه در استان، کارشناسان اداره کل به همراه شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده استاندارد از هتل ها، هتل آپارتمان ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی بازرسی به عمل خواهند آورد.

علایی می گوید: هدف از طرح یاد شده نظارت بر مسوولیت اجتماعی بوده و در راستای ارائه خدمات مطلوب و کیفی به هموطنان به ویژه مسافران نوروزی با هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط انجام می گیرد.

او گفت: طبق استاندارد ارائه خدمات به وسیله هتل آپارتمان و هتل ها و رستوران ها و مراکز فروش جزء استاندارد تشویقی بوده که براساس مفاد ماده (17) قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب 11/07/1396 براساس چک لسیت ها مربوطه مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: اجرای این طرح در راستای خدمت بی منت، کوشش مخلصانه و جهادی در جهت گره گشایی مسائل مردم به خصوص مسافرین نوروزی در بازه زمانی 15 اسفند لغایت 15 فروردین به وسیله اداره کل استاندارد استان اردبیل انجام می پذیرد.

خبرنگاران اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2405

به "تشدید نظارت استاندارد بر هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش موادغذایی در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید نظارت استاندارد بر هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش موادغذایی در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید