بودجه 1500 میلیارد تومانی به سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و کمیته مربوطه تخصیص نیافته است

به گزارش سبزوار امروز، مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی که در فضای مجازی در تخصیص و هزینه کرد آن مسائلی مطرح شده تا به امروز اصلا تخصیص نیافته است.

بودجه 1500 میلیارد تومانی به سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و کمیته مربوطه تخصیص نیافته است

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حامد علامتی مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی، در گفتگویی اختصاصی اظهار کرد: این بودجه مربوط به تبصره 6 قانون بودجه سالجاری است که از محل مازاد درآمد اپراتور ها به شرط رسیدن به رقم 7 هزار میلیارد تومان قابل وصول خواهد بو، اما چنین درآمدی وصول نشده و از این محل به سازمان تبلیغات اسلامی ریالی اختصاص نیافته استکه در صورت تحقق این درآمد، حداکثر اعتباری که به سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری قابل تخصیص خواهد بود 300 میلیارد تومان است و اعدادی که در رسانه ها مطرح می شود دقیق نیستند.

وی اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه با گذشت 8 ماه از سال چنین تخصیصی را به سازمان تبلیغات اسلامی نداده و این سازمان پیگیر تحقق و وصول بودجه برای انجام تکالیف قانونی است.

مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی اضافه کرد: به رغم پیگیری ها، تا به امروز ریالی از این محل دریافت نشده است و ما آمادگی داریم بعد از دریافت اعتبار، علاوه بر انجام تکالیف قانونی در حوزه فضای مجازی، حمایت های لازم را از فعالان این حوزه و حلقه های میانی، نظیر تشکل ها و فعالان دغدغه مند این حوزه انجام دهیم.

علامتی با رد تشکیک و ابهام در هزینه کرد بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: خبر منتشرشده در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی از اساس نادرست بوده و بهتر است واقعیت ها به اطلاع مردم برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2252

به "بودجه 1500 میلیارد تومانی به سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و کمیته مربوطه تخصیص نیافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 1500 میلیارد تومانی به سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و کمیته مربوطه تخصیص نیافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید