بازیکنانم با همت و غیرت بازی کردند

به گزارش سبزوار امروز، تیم والیبال سایپا تهران امروز دردیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال با نتیجه 3 بر یک شهرداری گنبد را شکست داد.

بازیکنانم با همت و غیرت بازی کردند

ناصر شهنازی پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری گنبد در جمع سبزوار امروز حاضر شد و گفت: بازی بسیار خوبی بود و طرفداران از تماشای آن لذت بردند. گنبد نیز امروز والیبال خوبی را به نمایش گذاشت. تمام بازیکنانم امروز عالی بودند. تشکری را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نداشتیم. چند بازیکن دیگر نیز با یاری افروزی پزشک تیم به بازی امروز رسیدند. بازیکنانم با همت و غیرت بازی کردند.

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران اضافه کرد: از افروزی پزشک تیم و مشجری آنالیزور تیم به همراه کادر فنی تشکر می کنم که در این شرایط سخت کنار تیم بودند.

وی درباره زود برگزار شدن بازی گفت: به دلیل اینکه تیم گنبد پرواز داشت ما نیز با آنها همکاری کردیم تا آنها به موقع به پرواز برسند.

شهنازی درباره داوری نیز اضافه کرد: متاسفانه اعتراض داوری ها اپیدمی شده است. من سعی می کنم کمتر اعتراض کنم. هر کجا که لازم باشد سریع از آنالیزور تیم می پرسم و اگر اشتباه نموده باشم عذرخواهی می کنم. باید این فرهنگ را جا بیاندازیم. ما در چند بازی اشتباه کردیم و نتیجه واگذار شد. هیچ ایرادی ندارد. باید بپذیریم که اشتباه نموده ایم. خطاهای پیش آمده در بازی از سوی داوری نیز سهوی است و نباید این گونه برخورد کنیم. از کادر داوری تشکر می کنم.

او درباره واکنش های عظیم جزیده سرمربی تیم گنبد نیز گفت: به هر حال شرایط بازی سخت است و فشار زیادی به مربیان وارد می گردد. باید مربیان را درک کنیم. تا کنار خط نباشید نمی توانید فشار وارد بر مربی را متوجه شوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1147

به "بازیکنانم با همت و غیرت بازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنانم با همت و غیرت بازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید